Mysz komputerowa Havit MS72

Jeśli szukasz uniwersalnej myszy komputerowej, która nada się do różnych zastosowań, Havit MS72 będzie doskonałym wyborem. Urządzenie pozwala regulować rozdzielczość do 1200 DPI i wyróżnia się ergonomiczną konstrukcją, która zapewnia komfort użytkowania. Zostało wyposażone w 4 przyciski, których żywotność sięga 3 milionów kliknięć. Gwarantuje też płynność działania i szybką reakcję na ruchy użytkownika.

3.jpg?v=1643197985143

 

Możliwość regulacji rozdzielczości

Mysz MS72 przyda Ci się w wielu zastosowaniach. Pozwala regulować rozdzielczość w zakresie 800-1200 DPI. Dzięki temu z łatwością dostosujesz ją do swoich potrzeb. Dynamiczna gra, praca przy obróbce grafiki, a może zwykłe przeglądanie social mediów? Ta praktyczna mysz Cię nie zawiedzie! Możesz ustawić rozdzielczość w każdej chwili - nawet w trakcie rozgrywki.

 

Ergonomiczny design

Praca z komputerem nigdy nie była prostsza i przyjemniejsza. Mysz wyróżnia się ergonomiczną konstrukcją, dzięki której doskonale pasuje do dłoni użytkownika i zapewnia komfort użytkowania na długie godziny. Charakteryzuje się także przyjemną w dotyku, antypoślizgową powierzchnią.

 

Udoskonalona konstrukcja

Mysz Havit MS72 będzie świetnie Ci służyć przez długi czas - nie obawiaj się konieczności jej szybkiej wymiany. Żywotność jej przycisków wynosi do 3 milionów kliknięć. Kabel o długości 1,3 m zapewnia swobodę ruchów, a interfejs USB sprawia, że bez problemu podłączysz urządzenie do większości laptopów i komputerów.

 

Havit
6939119027377

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania