Mysz gamingowa Havit MS1008

Jeśli szukasz myszy, która idealnie sprawdzi się zarówno podczas zwykłego przeglądania Internetu, jak i w trakcie dynamicznej rozgrywki, Havit MS1008 będzie doskonałym wyborem. Umożliwia 4-stopniową regulację prędkości do 3200 DPI i obsługuje funkcję wstecz/dalej. Lekka i wygodna w użyciu - zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania. Kolorowe podświetlenie nadaje jej unikalny charakter.

Regulacja DPI

Dostosuj działanie myszy do swoich oczekiwań lub wydarzeń w grze. MS1008 pozwala regulować DPI w zakresie 800 / 1200 / 2400 / 3200. Możesz w każdej chwili zmienić ustawienia - również podczas rozgrywki! Z Havit zyskasz wymarzoną precyzję, prędkość i płynność działania.

Ergonomiczna konstrukcja

Ciesz się jeszcze większą szybkością. Mysz została wyposażona w specjalnie zaprojektowaną, perforowaną obudowę, dzięki czemu jest niezwykle lekka. Co więcej, dzięki ergonomicznej konstrukcji zapewnia komfort użytkowania na wiele godzin rozgrywki. Idealnie nadaje się również do przeglądania Internetu - ułatwi Ci to funkcja wstecz/dalej.

Przyciąga wzrok

Mysz Havit MS1008 jest nie tylko funkcjonalna, ale też niezwykle stylowa. Kolorowe podświetlenie przyciąga wzrok i nadaje jej niepowtarzalny, gamingowy charakter. Możesz też dostosować je do swoich upodobań. Umieszczony na spodzie urządzenia przycisk pozwala przełączać się między 4 dostępnymi trybami.

Havit
6939119035204

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania