Przewodowa mysz gamingowa Inphic PW6

Ta wyjątkowa mysz sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy. Została wyposażona 8 programowalnych przycisków, a jej rozdzielczość można regulować w zakresie 1200-4800 DPI. Wyróżnia ją także szeroka kompatybilność oraz ergonomiczna konstrukcja. Podświetlenie RGB z 6 dostępnymi trybami nadaje jej niepowtarzalny charakter.

 

Stworzona dla graczy

Mysz została wyposażona w zaawansowany sensor optyczny i umożliwia regulację rozdzielczości w zakresie 1200 / 1600 / 2400 / 3200 / 4800 DPI. Zapewnia niezrównaną prędkość, precyzję oraz płynność działania. Wszystko to sprawia, że świetnie sprawdzi się podczas nawet najbardziej dynamicznej rozgrywki. Z powodzeniem wykorzystasz ją również w pracy.

 

Programowalne przyciski

Urządzenie ma 8 programowalnych przycisków i obsługuje złożone funkcje makr. Dzięki temu każdy, nawet wyjątkowo wymagający gracz może dostosować je do swoich oczekiwań. Skorzystaj z tej możliwości, aby jeszcze łatwiej pokonywać przeciwników w grze i bić kolejne rekordy. Co więcej, mechaniczne przełączniki myszy są niezwykle wytrzymałe - wyróżniają się żywotnością na poziomie około 3 milionów kliknięć.

 

Szeroka kompatybilność

Nieważne, na jakim sprzęcie grasz - z Inphic niemal w każdej sytuacji możesz cieszyć się wymarzoną precyzją i płynnością. Mysz PW6 jest kompatybilna z większością popularnych komputerów i laptopów wyposażonych w porty USB. Bez problemu współpracuje z systemami takimi jak Windows XP / Vista / 7 / 8.

 

Komfort użytkowania

Mysz charakteryzuje się ergonomiczną konstrukcją, która gwarantuje komfort użytkowania. Antypoślizgowe nakładki sprawiają, że urządzenie świetnie leży w dłoni i się nie wyślizguje. Co więcej, kabel o długości 1,8 m zapewnia niezawodne połączenie i pozwala cieszyć się swobodą ruchów, co ma duże znaczenie podczas dynamicznej rozgrywki. Przyciski myszy są niezwykle ciche - możesz więc korzystać z niej również w nocy lub w bibliotece.

 

Kolorowe podświetlenie

Spraw sobie mysz, która zachwyci Cię nie tylko funkcjonalnością, ale też unikalnym designem. PW6 została wyposażona w podświetlenie RGB, które możesz dostosować do swoich upodobań, wybierając spośród 6 dostępnych trybów. Dzięki temu fantastycznie uzupełni Twoje gamingowe wyposażenie i ozdobi Twoje biurko. Istnieje też możliwość wyłączenia podświetlenia, jeśli nie będzie Ci potrzebne.

 

inphic
6950386491074

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania