Lampa kempingowa Superfire T56

Lampa kempingowa Superfire T56 doskonale sprawdzi się w różnych sytuacjach. Urządzenie świeci z jasnością 220 LM, a jej maksymalny zasięg wynosi 210 m. Do Twojej dyspozycji są 4 tryby świecenia, a ponadto możesz regulować jej poziom jasności. Wyposażono ją w mocne magnesy oraz uchwyt, który pozwoli na przymocowanie i przenoszenie lampy. Jest zasilania na 3 baterie AA (brak w zestawie), a jej czas pracy wynosi 2 godziny.

1.jpg

Różne tryby świecenia

Dopasuj działanie urządzenia do swoich potrzeb. Lampa Superfire oferuje 4 różne tryby świecenia, dzięki czemu możesz dobrać oświetlenie do niemal każdej sytuacji. Dostępny jest tryb latarni, czerwonego światła migającego, latarki i czerwonego światła SOS. Ponadto możesz dostosowywać poziom jasności światła poprzez regulację wysokości lampy.

3.jpg

Przemyślany design

Urządzenie wyposażono w praktyczny uchwyt, który pozwala na wygodne przenoszenie, a także zawieszenie jej na przykład na gałęzi. Posiada także wbudowane magnesy, które umożliwiają przymocowanie lampy np. do karoserii samochodu. Do jej wykonania zastosowano wytrzymały materiał ABS, który charakteryzuje się wyjątkową odpornością na zużycie czy uszkodzenia.

4.jpg

Korzystaj tak, jak chcesz

Model T56 został stworzony z myślą o różnych scenariuszach użytkowania. Lampa świetnie sprawdzi się podczas naprawiania samochodu, kempingu, majsterkowania czy wieczornego spaceru. Wykorzystasz ją jako awaryjne źródło oświetlenia podczas niespodziewanej awarii prądu. Twoje możliwości są niemal nieograniczone.

5.jpg

Superfire
6975515771100

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania