Mysz bezprzewodowa z funkcją ładowania

Mysz wyróżnia się nowoczesnym i minimalistycznym wyglądem. Możliwość wyboru spośród 3 poziomów DPI sprawia, że M1P sprawdzi się zarówno podczas surfowania w Internecie, grania w gry jak i w pracy. Natomiast przemyślana konstrukcja umożliwia korzystanie z produktu na różnych powierzchniach.

 

Funkcja ładowania

Mysz marki Inphic została wyposażona w baterię o pojemności 500mAh, która wystarczy aż na kilka miesięcy użytkowania. Dzięki wskaźnikom znajdującym się na myszce będziesz zawsze poinformowany o stanie baterii i naładujesz urządzenie na czas. Dodatkowo, po minucie nieużytkowania, mysz przechodzi w tryb czuwania w celu oszczędzania energii.

 

Plug & Play

Dzięki Plug & Play wystarczy, że podłączysz nano odbiornik USB do swojego urządzenia. Nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania. Połączenie w paśmie 2,4 GHz zapewnia stabilne oraz szybkie połączenie, bez uciążliwych zakłóceń.

 

Minimalistyczny i nowoczesny design

Mysz została zaprojektowana tak, aby jej design pasował do każdego urządzenia. Mysz wyróżnia się również cichą pracą. Lewy oraz prawy przycisk został skonstruowany tak, aby ich użytkowanie nie zakłócało pracy innym, dzięki czemu możesz bez obaw używać M1P, na przykład, w bibliotece. 

 

Lekka i kompaktowa

Producent zadbał o M1P pod każdym względem. Smukły, 27 mm design nie tylko ułatwia użytkowanie, ale również przechowywanie. Produkt bez problemu zmieści się w torbie laptopa lub plecaku. Dodatkowo lekka i ergonomiczna konstrukcja nie będzie powodować dyskomfortu podczas dłuższego użytkowania.

 

Zawartość zestawu

  • Mysz komputerowa M1P
  • Nano odbiornik USB

 

inphic
6950386493184

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania