Kabel szybkiego ładowania i transferu danych Baseus Crystal Shine Series

Prezentujemy przewód szybkiego ładowania oraz transferu danych Baseus CAJY000505. Dzięki uniwersalnemu wyjściu USB-C łatwo podładujesz telefon czy laptopa. Maksymalna moc 100 W pozwala na błyskawiczne uzupełnienie energii urządzenia lub równie szybki transfer danych.


Ładuj i przerzucaj dane w tym samym czasie

Za błyskawiczne ładowanie urządzeń odpowiadają wspierane standardy - Quick Charge oraz Power Delivery do 100 W. Wyjście USB-C pozwoli Ci uzupełnić energię w smartfonie, laptopie czy nawet konsoli Nintendo Switch. Co więcej, prędkość transmisji danych do 480 Mbps czuwa nad błyskawicznym przesyłaniem plików pomiędzy wybranymi przez Ciebie źródłami.


Wysokiej klasy materiały

Denerwują Cię wiecznie uszkadzające Cię styki Twojej ładowarki? W produkcji CAJY000505 wykorzystano plecioną osłonę kabla, co zwiększa jego wytrzymałość. Co więcej, w miejscu, gdzie wtyczka łączy się z przewodem zastosowano specjalnie wzmocnienie, by całość konstrukcji była odporna na zgięcia oraz napinanie. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że kryjący się wewnątrz 8-żyłowy kabel znajduje się w bardzo wytrzymałym środowisku, zapewniając długą pracę bez konieczności wymiany!


Stylowy, wygodny design

Seria Baseus Crystal Shine Series to połączenie funkcjonalności i stylu. Kabel o długości 2 metrów ułatwi Ci użytkowanie w wielu sytuacjach. Nie będziesz już musiał siedzieć pół metra od kontaktu!. Co więcej, kilka wersji kolorystycznych pozwoli Ci wybrać coś specjalnie dla Ciebie!

Baseus
6932172602857

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania