Lampka nocna LDNIO Y1 Sensor Night Light

Ułatw sobie poruszanie się po domu w ciemności. Nie obawiaj się, że o coś się potkniesz lub upadniesz! Lampka LDNIO Y1 zapewni Ci przyjazne dla wzroku oświetlenie o temperaturze barwowej 3500 K, którego jasność można regulować. Ma również wbudowany czujnik światła, dzięki któremu automatycznie dostosowuje swoje działanie do warunków otoczenia. Ponadto urządzenie gwarantuje niskie zużycie energii i wyróżnia się stylowym designem.

5.jpg

Szerokie możliwości zastosowania

Lampka LDNIO Y1 znajdzie wiele zastosowań w każdym domu. Sprawdzi się na przykład w przedpokoju lub sypialni, przyda się również w pobliżu schodów. Już nie musisz się martwić, że w coś uderzysz w ciemności! Nie obawiaj się też, że włączając dużą lampę, obudzisz pozostałych domowników. Lampka nocna LDNIO oświetli Ci drogę w ciemności! Możesz też wykorzystać urządzenie w pokoju dziecka, które nie lubi ciemności.

7.jpg

Inteligentny czujnik światła

Model Y1 został wyposażony w inteligentny czujnik światła, dzięki któremu może regulować swoją pracę w zależności od warunków otoczenia – pozwala na to tryb automatyczny. Wystarczy go włączyć, a lampka samoistnie zapewni Ci oświetlenie, gdy zacznie robić się ciemno. Kiedy w pomieszczeniu się rozjaśni, urządzenie się wyłączy. Dzięki temu masz pewność, że światło świeci, gdy rzeczywiście tego potrzebujesz!

9.jpg

Zapewnij sobie optymalne oświetlenie

Ta niewielka lampka zapewni Ci delikatne oświetlenie o temperaturze barwowej 3500 K. Świeci pod kątem 120° – bez problemu rozjaśni każdy zakamarek. Co więcej, urządzenie emituje światło w zakresie 360°, dzięki czemu jest bezpieczne dla wzroku i nie męczy oczu. Możesz też regulować jasność oświetlenia. Ponadto model Y1 zapamiętuje ostatnio używane ustawienia (w trybie automatycznym) i przywraca je przy kolejnym uruchomieniu. Lampka pozwala także na stopniowe ściemnianie lub rozjaśnianie światła.

3.jpg

Dostosowana do Twoich potrzeb

Lampka LDNIO Y1 jest niesamowicie kompaktowa i prosta w obsłudze. Wystarczy podłączyć ją do gniazdka i ustawić wybrane funkcje przy użyciu wbudowanego przycisku! Urządzenie jest też bardzo wytrzymałe i odporne na zużycie – jego obudowa powstała z trwałego, trudnopalnego tworzywa. Lampka cechuje się również zaskakująco niskim zużyciem energii – nie obawiaj się wysokich rachunków za prąd!

2.jpg

6933138700556

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania