Inteligentna taśma LED WiFi Meross MSL320 (HomeKit)

Spraw sobie oryginalną ozdobę pomieszczeń w swoim domu i zadbaj o niepowtarzalny nastrój na każdą okazję. Jak to zrobić? Wykorzystaj taśmę LED Meross MSL320! Swobodnie dostosowuj światło do swoich potrzeb, zmieniając jego jasność lub kolor. Możesz też sterować oświetleniem zdalnie - za pomocą aplikacji Meross lub platform takich jak Apple HomeKit czy Google Assistant. Produkt obsługuje również kontrolę głosem.

 

Zadbaj o odpowiednią atmosferę w każdej sytuacji

Czy wiesz, że odpowiednie oświetlenie może w określony sposób wpłynąć na nasz nastrój? Za jego pomocą stworzysz też niepowtarzalną atmosferę na dowolną okazję. Taśma LED MSL320 pozwoli Ci sprawdzić, jak to działa! Możesz swobodnie regulować jasność generowanego przez nią światła, a nawet zmieniać jego kolor - z szerokiej palety barw RGB z pewnością wybierzesz coś idealnego dla siebie.

 

Fantastyczne efekty świetlne

To nie koniec Twoich możliwości! Taśma LED obsługuje sceny z różnymi efektami świetlnymi, które pozwolą Ci jeszcze lepiej dostosować oświetlenie do sytuacji. Planujesz spokojny wieczór z ulubioną książką lub domową noc filmową? Organizujesz imprezę? Zależy Ci na chwili skupienia podczas pracy? A może po prostu szykujesz się do snu? Wybierz odpowiednią scenę i ciesz się światłem idealnie dopasowanym do Twoich potrzeb.

 

Steruj oświetleniem z dowolnego miejsca

Teraz możesz kontrolować oświetlenie również wtedy, gdy jesteś poza domem. Taśma LED współpracuje z aplikacją Meross, a także z Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung SmartThings i IFTTT. Aby włączyć światło, wyłączyć je lub dostosować jego parametry, wystarczy sięgnąć po telefon! Możesz też tworzyć harmonogramy i timery.

 

Wygodna kontrola głosem

Kompatybilność z inteligentnymi asystentami oznacza również możliwość sterowania oświetleniem za pomocą prostych poleceń głosowych - nie musisz nawet ruszać się z miejsca! Wystarczy kilka odpowiednio dobranych słów, aby na przykład włączyć taśmę, wyłączyć ją, rozjaśnić światło lub zmienić jego kolor.

 

Twój nowy, prosty sposób na dekorację wybranych pomieszczeń

Montaż i konfiguracja produktu nie sprawią Ci żadnych problemów. Długość 5 m daje Ci niemal nieograniczone możliwości zastosowania. Za pomocą taśmy LED możesz oryginalnie ozdobić na przykład szafki kuchenne, biurko, ścianę za telewizorem czy półki. Co więcej, urządzenie może pracować z już istniejącą siecią WiFi - dodatkowy hub nie jest wymagany.

 

W zestawie

  • 2x taśma LED 5 m
  • 1x inteligentny kontroler WiFi
  • 2x łącznik
  • 1x adapter zasilania
  • 10x klips mocujący
Meross
680306682706

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania