Viro Infra

Jeśli cenisz ciepły dźwięk pełen detali, to docenisz ENDORFY Viro Infra. Te lekkie i wytrzymałe słuchawki to prawdziwy kosmos - słyszysz wirtualnych przeciwników nawet wtedy, kiedy skradają się do Ciebie w trybie stealth. Wszystko to dzięki przetwornikom o średnicy 50 mm. Razem z ENDORFY Viro Infra masz do dyspozycji odłączany mikrofon z pop filtrem. Jest niewielki (żeby nie przeszkadzał w grze OFC), ale wystarczająco mocny, żeby wyłapać wszystko, co masz do powiedzenia. Do tego dobrze radzi sobie z wygłuszaniem dźwięków tła, więc nikt nie usłyszy Twojego stukania w klawiaturę.

Dźwięk pełen detali
Kiedy masz na uszach Viro Infra, dociera do Ciebie każdy detal. Wychwytujesz basy w ulubionych kawałkach i playlistę, którą Twój kumpel puścił w tle rozmowy. Słyszysz nawet oddech czającego się w krzakach przeciwnika. To zasługa przetworników o średnicy 50 mm, które osadziliśmy w głębokich kopułach z nausznicami z pianki memory foam. Ich zamknięta konstrukcja ogranicza wydostawanie się dźwięku na zewnątrz i pilnuje, żeby nie dotarły do Ciebie żadne szumy z otoczenia. Jesteś tylko Ty i Twoja muzyka.

1, 2, 3 próba (odpinanego) mikrofonu
Słuchawki z mikrofonem są świetne. Właśnie dlatego razem z Viro dostajesz odłączany mikrofon z pop filtrem. Jest niewielki, ale dobrze radzi sobie w rozmowach i na wideokonferencjach. Kiedy jednak chcesz posłuchać muzyki albo podcastów w drodze do pracy, to stercząca w górze antenka może trochę przeszkadzać. Dlatego możesz szybko go odpiąć i przejść w tryb słuchania.

Czarny to nowy czarny
Poza świetnymi parametrami, Viro jest po prostu ładny - minimalistyczny design pasuje każdemu i wygodnie się nosi. Poza tym miękka wyściółka nauszników otula ucho jak ciepły koc w zimowy wieczór i daje dodatkowe punkty do długości noszenia. W zestawie dajemy Ci też ich przewiewną materiałową wersję na lato. Przesłuchasz kawał swojej playlisty i nawet nie poczujesz, że od paru godzin nosisz słuchawki. Serio - my kiedyś zdjęliśmy je dopiero następnego dnia rano.

ENDORFY Viro Infra:

  • Wysokiej jakości 50 mm przetworniki dostrojone tak, aby uchwycić każdy detal
  • Czysty, pełen niuansów dźwięk
  • Wytrzymała aluminiowa obudowa
  • Wbudowane sterowanie dźwiękiem
  • Odpinany mikrofon zapewniający czysty i naturalny głos
  • Nausznice zrobione z miękkiej pianki memory foamPrzeznaczenie (słuchawki): Call center,
Muzyka,
Gaming,
Telefonia komórkowa

Konstrukcja (słuchawki): Nauszne

Technologie (słuchawki): Tłumienie dźwięków z otoczenia

Komunikacja bezprzewodowa: Nie

Złącza: 3,5 mm minijack

Dźwięk (słuchawki): Stereo

Kontrola dźwięku: Regulacja głośności

Funkcje bluetooth: Nie dotyczy

Impedancja: 16 Ω

Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz

Pasmo przenoszenia (maks.): 20000 Hz

Czułość: 98 dB

Mikrofon: Na pałąku

Długość przewodu: 3 m

Kolor (wyliczeniowy): Czarny

Waga: 510 g

Akcesoria w zestawie:

  • Słuchawki Viro Infra
  • Odpinany mikrofon
  • Adapter 150 cm (1× mini-jack do 2× mini-jack)
  • Instrukcja obsługi
Endorfy
5903018665733

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania