Baseus GAMO H15 z mikrofonem

  • dokanałowa konstrukcja - świetna izolacja i bardzo dobry dźwięk pełen szczegółów i mięsistego basu,
  • odpinany mikrofon na pałąku - wygodna regulacja, kiedy nie używasz możesz wypiąć i korzystać jak z tradycyjnych słuchawek,
  • drugi mikrofon na pilocie,
  • pasują do telefonu, tabletu,
  • wygodny suwak do regulacji głośności,
  • pilot do pauzowania muzyki, odbierania połączeń,
  • haczyki, które poprawiają trzymanie w uchu

Przedstawiamy słuchawki gamingowe baseus H15. Urządzenie jest kompatybilne komputerami, tabletami, czy telefonami. Dwa mikrofony zapewnią wygodę i najwyższą jakość. Natomiast dzięki swojej ergonomicznej budowie słuchawki pewnie leżą w uszach. Zapewnij sobie gwarancję najwyższej jakości dźwięku

Jakość dźwięku Hi-Fi zapewnia wysoce odwzorowany dźwięk oryginału. Wspaniale sprawdzi się w grach FPS, gdzie rozróżnienie kierunku i odległości ma ogromne znaczenie dla przebiegu rozgrywki.

Podłączenie do komputera - jeśli posiadasz 2 osobne wejścia na słuchawki i mikrofon wymagana będzie przejściówka dostępna na innej naszej aukcji.

Słuchawka została skonstruowana w ten sposób, że przez odchylenie 135° zapewnia ergonomię, dzięki której idealnie pasuje do kształtu ludzkiego ucha. Swoim designem poprawia swoja stabilność noszenia i zmniejsza ryzyko wypadnięcia z ucha.

Słuchawki zostały zaprojektowane z myślą o graczach. Posiadają na wierzchu element w kształcie tarczy, który dodaje im stylu. Pomalowane zostały metaliczną farbą dzięki czemu swoim wyglądem przypominają futurystyczny obiekt z przyszłości.

Pilot zamontowany do kabla umożliwia szybką regulację dźwięku bez konieczności minimalizowania gry. Dzięki niemu możesz również w prosty sposób odbierać telefony, rozłączać się oraz regulować głośność.

Baseus

Arkusz danych

Konstrukcja
Zamknięta
Rodzaj słuchawek
Dokanałowe
SPL (dynamika przetworników)
Brak danych
Impedancja
Brak danych
Pasmo przenoszenia
20 Hz - 20 000 Hz
Regulacja głośności
Tak
Mikrofon
Tak
Odłączany mikrofon
Tak
Podłączenie
minijack 3.5 mm
Długość przewodu (m)
1.2 m
Gwarancja
12 miesięcy

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania