Słuchawki stereo VIPER V330 to nowy model w ofercie sprzętu dla graczy firmy Patriot z myślą o tych użytkownikach, którzy potrzebują po prostu dobrej jakości dźwięku w grach i zastosowaniach multimedialnych, i dla których opcje z wirtualnym silnikiem 7.1, czy przekształcaniem swojego głosu w locie to tylko zbędne i niepotrzebnie podbijające cenę gadżety.

Viper V330 są w pełni kompatybilne z odtwarzaczami MP3, konsolami: Nintendo 3DS, PS Vita, tabletami oraz smartfonami.

Przygotowany przez inżynierów Patriot urządzenie cechują świetnie zbalansowane częstotliwości ze stabilną krzywą zoptymalizowaną specjalnie pod gry oraz mocne i dynamiczne brzmienie stereo, a wszystko w oparciu o wysokiej klasy 40mm membrany neodymowe. Lekka i bardzo wygodna konstrukcja, która dopasowuje się do kształtu głowy i daje wysoki komfort użytkowania nawet przy wielogodzinnych sesjach. z komputerem. Wyściełane eleganckim i niezwykle przyjemnym w dotyku materiałem nauszniki potrafią skutecznie odciąć wszelkie niechciane dźwięki otoczenia, poprawiając wrażenia i immersję ze światem gry.

Słuchawki zostały wyposażone w mikrofon o parametrach, których nie spotyka się w w tej klasie produktów. Dobry stosunek sygnału do szumów poprawi komunikację z drużyną, eliminując wszelkie zakłócenia nawet w trakcie intensywnej rozgrywki. Gdy mikrofon nie jest potrzebny łatwo chowa się w nauszniku, automatyczne przechodząc w tryb wyciszenia. Viper V330 są w pełni kompatybilne z odtwarzaczami MP3, konsolami: Nintendo 3DS, PS Vita, tabletami oraz smartfonami.

Patriot
814914022931

Arkusz danych

Konstrukcja
Zamknięta
Rodzaj słuchawek
Nauszne
Impedancja
32 Ω
Pasmo przenoszenia
20 Hz - 20 000 Hz
Regulacja głośności
Nie
Mikrofon
Tak
Odłączany mikrofon
Nie
Rozmiar przetwornika (mm)
40 mm
Aktywna redukcja hałasu ANC
Nie
Podłączenie
minijack 3.5 mm + minijack 3.5 mm (mikrofon)
Długość przewodu (m)
2.2 m
Podświetlenie LED / RGB
Nie
Technologia aptX
Nie
Składane
Nie
Gwarancja
12 miesięcy

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania