Ładowanie nawet 3 telefonów jednocześnie

Przewód C14049BK marki Unitek umożliwia ładowanie 3 urządzeń naraz. Możesz do niego podłączyć każdy dostępny na rynku telefon, ponieważ posiada 3 różne złącza: USB-C, Micro-USB, oraz Lightning. Sprawdza się jako przewód ładowania w samochodzie w sytuacji, gdy nie wiemy, jakim telefonem będzie dysponował pasażer. Świetny dla biznesów takich jak hotele czy taksówki, gdzie pojawia się wielu klientów, którzy mogą potrzebować ładowarki. Możliwość podładowania akumulatorów to mały gest, a pozostaje w pamięci na długo. Wtyczki kabla można oznakować logiem i nawet rozdać klientom jako przydatny gadżet reklamowy.

  

Szybkie ładowanie

Telefon obsługuje funkcję szybkiego ładowania (Quick charge 3.0). Ładuje z maksymalnym natężeniem 2,4 A. Wbudowany chip dba o odpowiednie natężenie dla Twojego urządzenia oraz o dobrą kondycję baterii. Bezpiecznie ładuje wszystkie urządzenia dostępne na rynku.

 

Design Premium

Do wykonania przewodu użyto najlepszych materiałów. Kabel jest wykonany ze 100% miedzi i to dzięki temu jest możliwe ładowanie Quick Charge bez strat w energii. Czarny, nylonowy oplot zapobiega plątaniu się przewodu oraz wydłuża jego żywotność. Użytkownicy ceniący wytrzymałość docenią aluminiowe wtyki oraz specjalne nasady końcówek zapobiegające przecieraniu się przewodu. Tak jak wszystkie produkty Unitek przewód może być objęty dodatkową trzyletnią gwarancją dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na Android i iOS). Uwaga: przewód służy tylko do ładowania. Synchronizacja danych możliwa jest tylko na złączu Lightning.

 

Specyfikacja techniczna:

Złącze 1: Wtyk USB A

Złącze 2: Wtyk USB C

Złącze 3: Wtyk microUSB

Złącze 4: Wtyk Lightning

Długość przewodu: 100 cm + 19 cm

Kolor: Czarny

Wykończenie: nylonowy oplot, aluminiowe końcówki

Ładowanie trzech urządzeń jednocześnie

Maksymalne napięcie: 5 V/2,4 A

Przesyłanie danych na złączu Lightning

Unitek
4894160036889

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania