Szybka ładowarka sieciowa

Ładowarka sieciowa od marki Alogy to klasyczne urządzenie o minimalistycznej budowie. Umożliwiające szybkie i bezpieczne ładowanie akcesoriów mobilnych. Posiada wbudowany port USB-C Type C obsługujący technologię szybkiego ładowania, dzięki czemu szybko odnowimy energię w urządzeniu.

Produkt został zaprojektowany do współpracy z większością popularnych urządzeń zasilanych przez USB-C Type C, nie tylko do tabletów czy telefonów ale również do głośników bezprzewodowych i słuchawek, sprzętu fotograficznego, powerbanków czy lampek itp.

Dodatkowo ładowarka została wyposażona w kabel USB-C - Lightning, który wykonany został z mocnych i trwałych podzespołów, które gwarantują bezpieczne oraz niezwykle szybkie ładowanie. Przewód przeznaczony jest do wszystkich urządzeń ze złączem Lightning. Obsługuje ładowanie w technologii Power Delivery 20W oraz pozwala na transmisję danych.

Wyjątkowa jakość i precyzja wykonania

Ładowarka Alogy charakteryzuje się minimalistyczną konstrukcją i lekką wagą. Została wykonana z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują bezpieczne użytkowanie.

Produkt wpiera szybkie ładowanie Power Delivery, dzięki czemu nasze urządzenia zostaną naładowane 4 razy szybciej niż standardową ładowarką.

51832_ladowarka_sieciowa_apple_alogy_do_iphone_z_kablem_przewodem_do_szybkiego_ladowania_5.webp

Idealnie dopasowane

USB-C Type C to najbardziej uniwersalny port, który jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi, takimi jak: smartfony, tablety, kamerki, słuchawki, rysiki czy lampki

Ładowarka wraz z przewodem kompatybilna jest z urządzeniami marki Apple typu iPhone, iPad, iPod ze slotem Lightning 8pin.

 • iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Plus, iPhone 14,
 • iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 13,
 • iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro Max,
 • iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max
 • iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max,
 • iPhone 8, iPhone 8 Plus,
 • iPhone 7, iPhone 7 Plus,
 • iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6s Plus
 • iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE
 • iPad z wyświetlaczem Retina,
 • iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4,
 • iPad Air, iPad Air 2,
 • iPad Pro 9.7", iPad Pro 12.9"
 • iPod Touch 6tej Generacji
 • oraz wszystkie urządzenia ze złączem lightning 8pin
51832_ladowarka_sieciowa_apple_alogy_do_iphone_z_kablem_przewodem_do_szybkiego_ladowania_4.webp

Parametry ładowania

Szereg rygorystycznych testów oraz zabezpieczeń gwarantują, że każde urządzenie będzie bezpieczne podczas jego ładowania. Inteligentny proces ładowania chroni ładowarkę oraz podłączone urządzenie.

Wejście: 100-240V 50-60 Hz 0.5A (USB-PD)

Wyjście: 5.0V-3.0A, 9.0V-2.22A (15W, 20W)

Ładowarka Alogy posiada szereg zabezpieczeń, dzięki czemu chroni ładujące urządzenia przed przepaleniem czy spięciem.

51832_ladowarka_sieciowa_apple_alogy_do_iphone_z_kablem_przewodem_do_szybkiego_ladowania_9.webp

Kabel USB-C do Lightning

Dołączony do zestawu kabel USB-C - Lightning to produkt, który pozwoli na szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych. Kabel posiada technologię inteligentnego ładowania, która zapobiega przeładowaniu smartfona oraz chroni nasze urządzenie przed przeciążeniem, przepięciem i innymi uszkodzeniami.

Alogy_uniwersalnemalee_ikonaECO_fotka_ramka_czerwony.jpg

Eco Small Package

Opakowania na nasze produkty zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby pozwoliły zaoszczędzić miejsce! Odkryj w sobie troskę o ekologię. Wybieraj paczki niewielkich rozmiarów!

alogy-dynamiczna-polska-marka.webp

Alogy to dynamiczna polska marka, która wyróżnia się na rynku dzięki swojej zaawansowanej innowacyjności oraz dbałości o każdy detal.

Z pasją do tworzenia nowoczesnych rozwiązań dla akcesoriów codziennego użytku, Alogy konsekwentnie stawia sobie za cel zapewnienie klientom wyjątkowego doświadczenia, które łączy w sobie doskonałą jakość, oryginalny design oraz funkcjonalność na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza marka nie tylko dostarcza wyjątkowej jakości produkty, ale także tworzy pozytywne doświadczenia zakupowe.

Naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami, którzy stanowią serce i duszę naszej działalności. Dzięki ich opinii i wsparciu jesteśmy w stanie stale się rozwijać i dostosowywać nasze produkty do ich potrzeb.

Alogy
5907765654323

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania