ALOGIC kabel SUPER Ultra USB-A - Lightning - 1.5m - Space Grey

Włącz i zsynchronizuj wszystkie urządzenia kompatybilne z Lightning za pomocą kabla Super Ultra USB-A Alogic. Po prostu podłącz kabel do kompatybilnego urządzenia, takiego jak iPhone, aby szybko i łatwo go naładować. Kabel jest wykonany z wysokiej jakości materiału i charakteryzuje go stylowy design. Wewnętrzne okablowanie zostało wzmocnione specjalnym włóknem syntetycznym dla maksymalnej wytrzymałości, co w połączeniu z elastyczną nylonową, podwójną, plecioną otoczką zapewnia ochronę przed wszelkiego rodzaju zniszczeniem np. przed otarciami, pęknięciem lub rozdarciem. Wszystko to razem sprawia, że produkt jest w stanie wytrzymać nawet najbardziej wymagające sytuacje i działać ponad oczekiwania przez cały okres jego użytkowania.

Alogic Lightning 1.5m MFI certyfikat

Niezwykła wytrzymałość

Kable SUPER Ultra zostały stworzone z włókna o wysokiej wytrzymałości wbudowanego bezpośrednio w rdzeń kabla dla maksymalnego wzmocnienia, co chroni kabel przed uszkodzeniami. Podwójnie pleciona nylonowa otoczka zapewnia większą odporność na zużycie niż zwykle.

Trwała konstrukcja w stylowym wydaniu

Wszystkie kable SUPER Ultra zostały stworzone w oparciu o technologię ogranicznika naprężeń oraz wykonane z kombinacji TPE i PVC specjalnie zaprojektowanych pod kątem elastyczności i wytrzymałości jednocześnie. Dzięki temu najbardziej wrażliwy punkt między kablem a złączem zawsze pozostaje nienaruszony. Złącza są wykonane z aluminium, co dodatkowo zwiększa trwałość i wydłuża żywotność kabla.

Super szybkie ładowanie

Kabel Alogic Super Ultra USB-A do Lightning z certyfikatem MFi jest przeznaczony dla produktów Apple ze złączem Lightning, takich jak iPhone 7 lub iPhone 7 Plus. Ta funkcja gwarantuje chronioną i idealną prędkość ładowania urządzenia.Specyfikacja:

Wyjście: Lightning Męski x 1

Wejście: USB-A Męski x 1

Kompatybilność: Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi Apple Lightning

Prędkość transmisji danych: USB 2.0; Szybkość transmisji danych 480 Mb/s

Długość kabla: 1,5 m

Kolor: Space Grey (Gwiezdna szarość)Strona producenta: 

https://alogic.co/super-ultra-usb-a-to-lightning-cable-space-grey-1-5m.html

Alogic
9350784017208

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania