Tronsmart nylonowy kabel przewód USB Typ C - Lightning 3 A 1,2 m szary (354577)

Kabel USB Typ C– Lightning z certyfikatem MFI (Made for iPhone). Przewód został wykonany z mocnego materiału i zakończony wtyczką we wzmocnionej obudowie. Idealnie sprawdza się zarówno w przypadku przesyłania danych, jak i ładowania naszego sprzętu. Do tego duża wytrzymałość, stylowy design i mamy pełen obraz nowego produktu firmy Tronsmart.

Kabel USB Typ C - Lightning ze wsparciem szybkiego ładowania. Doskonały do odnawiania energii urządzeń mobilnych takich jak smartfony i tablety.

Ramię w ramię z szybkim ładowaniem

Akcesorium wspiera szybkie ładowanie Power Delivery PD, a co za tym idzie, pozwala na jeszcze szybsze odnawianie energii Twojego smartfona.

Błyskawiczne i bezpieczne ładowanie

Natężenie rzędu 3 A i przewód złożony grubych rdzeni to gwarancja ekspresowego i jednocześnie stabilnego ładowania. Nim się spostrzeżesz, Twój sprzęt znów będzie gotów do działania!

Inteligentny chip

Akcesorium posiada inteligentny układ zarządzania dopasowujący optymalne napięcie do konkretnego sprzętu. Twój smartfon dostanie dokładnie tyle prądu ile potrzebuje by odzyskać siły w jak najkrótszym czasie, bez równoczesnego ryzyka uszkodzenia baterii.

Ładowanie i transfer danych w tym samym czasie

Odnawianie energii podczas przesyłania plików i przesyłanie plików podczas odnawiania energii. Bez zbędnych okienek zmuszających do wyboru wyłącznie jednej opcji.

Wzmocnione łączenie

Najbardziej newralgiczny punkt każdego kabla - łączenie przewodu z wtyczką, zostało dodatkowo wzmocnione, aby zapobiec pękaniu. Niewielka zmiana, która wydatnie przedłuża żywotność całego akcesorium.

Trwały i wytrzymały

Kabel został wykonany z wysokiej jakości, przyjaznego dla środowiska TPE, wyjątkowo elastycznego i odpornego na wysokie temperatury czy wyginanie. Nie musisz się martwić, że przy przypadkowym szarpnięciu cały kabel będzie do wyrzucenia.

Specyfikacja:

  • Marka: Tronsmart
  • Typ złącza: USB Typ C, Lightning
  • Prąd roboczy: 3 A
  • Długość: 1 m
  • Prędkość przesyłania danych: 480 Mbps
  • Funkcje: ładowanie / transfer danych
  • Kompatybilność: urządzenia z portem Lightning
Tronsmart
6970232013236

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania