Kabel USB do USB-C kątowy Mcdodo CA-5281 LED, 1.2m (czarny)

Ciesz się szybkim ładowaniem (2A) i komfortem użytkowania dzięki Mcdodo CA-5281. Kabel wyróżnia kątowa konstrukcja, co pozwala wygodnie korzystać ze smartfona podczas ładowania. Za jego pomocą możesz jednocześnie ładować urządzenie i przesyłać pliki. Ponadto solidne wykonanie zapewnia trwałość i wytrzymałość produktu na uszkodzenia.

 

Bezpieczne ładowanie

Kabel został zaprojektowany tak, aby jego użytkowanie było w pełni bezpieczne. Automatycznie zmniejsza natężenie pod koniec ładowania urządzenia, zapobiegając jego uszkodzeniu. Ponadto zapewnia stabilne ładowanie i wydłuża żywotność produktu. Co więcej, chroni przed przegrzaniem, a inteligentny chip zapewnia jednocześnie szybkie i bezpieczne ładowanie.

 

Szybki transfer danych

Kolejną zaletą kabla Mcdodo jest możliwość przesyłania danych i ładowania smartfona jednocześnie. Produkt oferuje możliwość transferu danych o prędkości 480 Mbps, dzięki czemu nie musisz czekać w nieskończoność, aż Twoje pliki się skopiują.

 

Bez ograniczeń

Mcdodo oferuje swobodę użytkowania, której potrzebujesz. Kabel CA-5281 wyróżnia się kątową konstrukcją, dzięki czemu nie musisz rezygnować z rozgrywki, gdy Twój telefon się ładuje. Co więcej, port USB-C pozwala podłączyć do niego większość modeli smartfonów.

 

Wytrzymały design

Kolejną zaletą Mcdodo CA-5281 jest solidna konstrukcja. Nylonowy oplot zapewnia wytrzymałość i zapobiega plątaniu się kabla. Co więcej, produkt jest przyjemny w dotyku, a wzmocnione końce są odporne na wyginanie i pęknięcia. Dodatkowo wskaźnik LED zwiększa komfort użytkowania po zmroku. Możesz również wybierać między 2 trybami pracy: day i night.

 

Mcdodo
6921002652810

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania