Praktyczny uchwyt samochodowy

Dzięki uchwytowi samochodowemu marki BlitzWolf możesz w bezpieczny sposób odłożyć swój smartfon w czasie jazdy. Obraca się w zakresie 360°, stabilnie trzyma telefon, a także automatycznie zapamiętuje pozycję. Możesz ustawić go poziomo lub pionowo, a montaż odbywa się za pomocą klipsa przyczepianego do nawiewu.

 

Łatwy montaż

Uchwyt montuje się w łatwy sposób za pomocą klipsa do nawiewu. Prawidłowo zaczepiony klips nie spadnie podczas jazdy, nawet na bardzo wyboistej drodze, dzięki czemu nie musisz martwić się o uszkodzenie swojego smartfona, gdyż nie ma możliwości by z niego wypadł.

 

Automatyczne zapamiętywanie rozmiaru telefonu

Wystarczy, że raz włożysz swój smartfon w uchwyt, a on automatycznie zapamięta jego rozmiar, dzięki czemu nie musisz za każdym razem go dopasowywać. Dzięki regulacji w zakresie 360° możesz ustawiać go pionowo lub poziomo w zależnosci od potrzeb.

 

Wysoka jakość

Wysoka jakość wykonania uchwytu sprawia, że nie powoduje on żadnych dźwięków podczas jazdy, nawet na bardzo wyboistych drogach. Dzięki temu możesz skupić się tylko na prowadzeniu samochodu.

 

Blitzwolf
5907489607346

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania