Słuchawki TWS QCY T21 (różowe)

Słuchawki QCY T21 powstały z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie nie tylko jakość, ale również styl. Błyszczący design sprawia, że świetnie sprawdzą się w roli eleganckiego dodatku. Za fantastyczne brzmienie odpowiadają 10-milimetrowe przetworniki z tubą basową, a wbudowane mikrofony z redukcją szumów ENC pozwolą Ci prowadzić swobodne rozmowy telefoniczne. Ten model oferuje również dotykową obsługę, zapewniając pełen komfort użytkowania.

12QCY/T21-pink/1

Czyste brzmienie

Słuchawki bezprzewodowe T21 zostały wyposażone w 10-milimetrową złożoną, dynamiczną membranę i oferują znakomitą jakość dźwięku. Powłoka z tytanu na membranie pozwala na lepszą reprodukcję wysokich tonów, co zwiększa szczegółowość i jasność dźwięku. Z drugiej strony, tuba basowa, która jest częścią tego projektu, została stworzona, aby poprawić reprodukcję niskich tonów. W praktyce oznacza to, że słuchawki zapewniają silne i głębokie basy. Kombinacja tych elementów zapewnia pełen zakres dźwięku z dobrą szczegółowością i klarownością. Daj się ponieść ulubionym utworom!

12QCY/T21-pink/2

Elegancki design

QCY T21 świetnie sprawdzą się również jako dodatek do codziennych stylizacji. Ich elegancki design spodoba się fanom błyskotek i ekstrawaganckich elementów garderoby. Co więcej, ładujące etui to prawdziwy wizualny skarb — z modelem T21 ucztuje nie tylko Twój słuch, ale również wzrok!

12QCY/T21-pink/3

Dotykowa obsługa

Słuchawki wyposażono w funkcję dotykowej obsługi, dlatego wystarczy kilka dotknięć, aby swobodnie zarządzać odtwarzaną muzyką i połączeniami. Co więcej, do Twojej dyspozycji jest możliwość obsługi kamery — wystarczy jedno dotknięcie słuchawki, aby wykonać zdjęcie. Teraz łatwo zrobisz fotografię grupową bez konieczności użycia autowyzwalacza!

12QCY/T21-pink/4

Słuchaj całą dobę

Słuchawki gwarantują długi czas pracy! W pełni naładowane akumulatory pozwalają na 6 godzin słuchania. Z ładującym etui zyskujesz kolejnych 18 godzin, co daje Ci całą dobę z ulubioną muzyką, czy podcastami. W tym czasie jesteś w stanie przesłuchać nawet 360 utworów!

12QCY/T21-pink/5

Niezawodne połączenie Bluetooth

QCY T21 wykorzystują połączenie Bluetooth w wersji 5.3, dzięki czemu możesz cieszyć się stabilną transmisją bez zakłóceń, na odległość do 10 metrów! Co więcej, latencja na poziomie 0,068 s sprawi, że zachwycisz się idealną synchronizacją dźwięku z obrazem. T21 to prawdziwa gratka dla graczy oraz fanów oglądania filmów na smartfonie.

12QCY/T21-pink/6

Swobodne połączenia telefoniczne

Wyposażone w poczwórny mikrofon z redukcją szumów ENC, T21 gwarantują pełną swobodę w czasie rozmów telefonicznych. Brzmienie Twojego głosu dla rozmówcy będzie krystalicznie czyste, zaś dźwięki z otoczenia skutecznie wyeliminowane, dzięki czemu możesz rozmawiać nawet w hałaśliwym otoczeniu. Dodatkowo system skutecznie eliminuje dźwięki szumiącego wiatru (nawet do 25 km/h), więc nic nie umknie Twojemu rozmówcy, nawet gdy dzwonisz do niego, pędząc na przystanek w wietrzny dzień!

12QCY/T21-pink/7

Kompatybilne i łatwe w obsłudze

Słuchawki współpracują z systemami iOs oraz Android, zapewniając szeroką kompatybilność z większością popularnych urządzeń. Specjalnie zaprojektowana animacja pozwoli Ci na łatwe połączenie T21 z wybranym sprzętem. W dedykowanej aplikacji QCY możesz spersonalizować działanie słuchawek i dostosować wartości EQ i nie tylko! Sprawdź wszystkie możliwości!

12QCY/T21-pink/8

W zestawie

  • Słuchawki
  • Etui ładujące
  • Kabel
  • Instrukcja
QCY
6957141407943

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania