Słuchawki bezprzewodowe TWS QCY T16

Ciesz się najwyższą jakością dźwięku, kiedy słuchasz muzyki, oglądasz film, grasz w grę lub rozmawiasz przez telefon. Słuchawki bezprzewodowe QCY T16 zostały wyposażone w przetworniki 7,2 mm i oferują niezawodne łącze Bluetooth 5.2 z kodekiem aptX Adaptive. W pełni naładowane mogą odtwarzać muzykę nawet przez 5,5 godziny. Obsługują też szybkie ładowanie. Poszukujesz dodatkowych możliwości? Zainstaluj aplikację QCY, aby zyskać dostęp do wielu przydatnych funkcji i ustawień!

 

Pożegnaj problemy z połączeniem

Niestabilny sygnał, opóźnienia i inne problemy z połączeniem to już przeszłość. Słuchawki mają wbudowane chipy Qualcomm Bluetooth 5.2, które w połączeniu z kodekiem aptX Adaptive zapewniają niesamowicie szybką i niezawodną transmisję. Co więcej, aby sparować T16 z wybranym urządzeniem, wystarczy otworzyć etui. Przekonaj się, jak niewiele potrzeba, aby cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem!

 

Ultraniskie opóźnienie

Bez przeszkód graj w nawet najbardziej dynamiczne gry i oglądaj filmy. Bluetooth 5.2 oraz kodek aptX Adaptive zapewniają ultraniskie opóźnienie, co oznacza idealną synchronizację obrazu i dźwięku. Teraz możesz wygodnie śledzić losy bohaterów ulubionego serialu i rozgrywać kolejne pojedynki, nie dając się zaskoczyć przeciwnikowi. Dla miłośników gier dostępny jest także specjalny tryb gamingowy.

 

Krystalicznie czyste brzmienie

Co sprawia, że słuchawki T16 mogą grać tak dobrze? Kodek aptX Adaptive umożliwia dostosowywanie dźwięku w zależności od jego źródła, aby zapewnić Ci jak najlepsze rezultaty. To oznacza, że niemal w każdej sytuacji możesz cieszyć się krystalicznie czystym brzmieniem, idealną harmonią, precyzyjnym dostrojeniem i niesamowitym bogactwem szczegółów. Z QCY odkryjesz magię muzyki na nowo!

 

Nawet 22 godziny muzyki

Słuchaj muzyki, kiedy jedziesz pociągiem lub gotujesz i nie obawiaj się, że rozładowane słuchawki zepsują Ci humor. Wytrzymały akumulator T16 zapewnia czas pracy sięgający 5,5 godziny na jednym ładowaniu. Za pomocą wchodzącego w skład zestawu etui możesz wydłużyć go do nawet 22 godzin! To wystarczająco dużo, aby obejrzeć około 11 filmów, posłuchać 330 piosenek lub zobaczyć 5280 krótkich filmików. Słuchawki obsługują też szybkie ładowanie. Wystarczy 10 minut w etui, aby mogły Ci służyć przez kolejną godzinę!

1.jpg?v=1636459252289

 

Swobodnie rozmawiaj przez telefon

Chcesz porozmawiać z przyjaciółką podczas podróży zatłoczonym autobusem? A może właśnie robisz zakupy w supermarkecie i musisz odebrać ważny telefon? Żaden problem! Słuchawki QCY T16 zostały wyposażone w 4 mikrofony i oferują redukcję szumów CVC8.0, która skutecznie filtruje zbędne dźwięki z otoczenia. Wszystko to daje Ci pewność, że Twój rozmówca bez problemu Cię usłyszy!

 

Stworzone dla Twojej wygody

Słuchawki T16 zapewnią Ci komfort użytkowania, o jakim marzysz. Lekkie i wygodne - fantastycznie leżą w uszach i z nich nie wypadają. Możesz też mieć je zawsze przy sobie. Niewielkie, okrągłe etui umożliwia ich bezpieczny transport i bez problemu zmieści się w plecaku, w torebce, a nawet w kieszeni. Wyróżnia je także stylowy, nowoczesny design - matowe wykończenie nadaje mu unikalny, zachwycający charakter.

 

Wystarczy dotknięcie

Już nie musisz za każdym razem sięgać po smartfona, aby skorzystać z podstawowych funkcji słuchawek. T16 mają wbudowane panele dotykowe, które umożliwiają ich wygodną obsługę. Teraz wystarczy odpowiednia liczba stuknięć, aby na przykład zatrzymać lub wznowić odtwarzanie, odebrać telefon, odrzucić połączenie, rozłączyć się, przełączyć piosenkę, włączyć tryb gamingowy lub aktywować asystenta głosowego.

 

Z aplikacją możesz więcej

Chcesz jeszcze lepiej dostosować słuchawki do swoich potrzeb? Żaden problem! Wystarczy, że zainstalujesz dedykowaną aplikację QCY, która zapewnia wygodny dostęp do wielu przydatnych funkcji. Za jej pomocą możesz na przykład zmienić ustawienia lub skorzystać z Equalizera. Szybko sprawdzisz też poziom naładowania słuchawek. Aplikacja oferuje również wyskakujące okienko, które ułatwia parowanie urządzeń.

 

W zestawie

  • Słuchawki
  • Etui ładujące
  • 3 pary wymiennych gumek S / M / L (jedna para już znajduje się na słuchawkach)
  • Kabel USB-C
  • Instrukcja obsługi
QCY
6957141406984

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania