Słuchawki TWS QCY T20 (białe)

Szukasz kompaktowych słuchawek, które zapewnią wysoką jakość dźwięku, a jednocześnie będą wygodne w użytkowaniu? Słuchawki TWS QCY T20 spełnią Twoje oczekiwania. Są lekkie i niezwykle kompaktowe, a dzięki 13-milimetrowym przetwornikom gwarantują doskonałą jakość dźwięku. Bluetooth 5.3 zapewnia stabilne połączenie o zasięgu 10 m, z kolei redukcja szumów ENC ułatwia komunikację z innymi. Atutem są też praktyczne panele dotykowe, wodoodporność IPX4 oraz długi czas pracy, który sięga 14,5 h.

 

Znakomite brzmienie

Słuchawki TWS QCY T20 to doskonała propozycja dla osób, które cenią wysoką jakość dźwięku i chcą odkryć ulubione piosenki na nowo. 13-milimetrowe przetworniki sprawiają, że dostarczany przez T20 dźwięk jest doskonale zbalansowany, krystalicznie czysty i bogaty w detale. Możesz więc cieszyć się wysoką jakością brzmienia i usłyszeć detale, które dotąd były niezauważalne.

 

Zapomnij o hałasie

Często rozmawiasz przez telefon? Słuchawki TWS QCY T20 Ci w tym pomogą. Zostały wyposażone w czułe mikrofony i dokładnie rejestrują głos, ułatwiając w ten sposób komunikację z innymi. Akcesorium wykorzystuje również technologię ENC, więc możesz swobodnie rozmawiać nawet w zatłoczonych miejscach, takich jak dworzec autobusowy czy galeria handlowa.

 

Niezawodne połączenie

Szybkie, stabilne połączenie o zasięgu do 10 metrów to zasługa Bluetooth 5.3. Moduł nie tylko zapewnia niezawodne połączenie bezprzewodowe, ale także gwarantuje niższe zużycie energii i niskie opóźnienie na poziomie 68 ms — doskonała synchronizacja obrazu i dźwięku zwiększy komfort podczas rozgrywki i oglądania filmu.

 

Wydajne źródło zasilania

Masz dość słuchawek, które wymagają zbyt często odnawiania energii? Etui ładujące TWS QCY T20 zostało wyposażone w niezawodny akumulator o pojemności 220 mAh, dzięki czemu akcesorium zapewnia długi czas pracy. Jedno ładowanie wystarczy na 5,5 h odtwarzania muzyki, natomiast etu ładujące wydłuży ten czas do 14,5 h. W trybie czuwania T20 pozostają przez nawet 100 h. Do odnowienia energii służy dołączony do zestawu kabel USB-C.

 

Praktyczne panele dotykowe

Dzięki intuicyjnym panelom dotykowym możesz zarządzać muzyką bez konieczności wyjmowania smartfona. Wystarczy, że wykonasz odpowiednią liczbę dotknięć, a szybko i wygodnie zatrzymasz lub wznowisz odtwarzanie, aktywujesz asystenta głosowego, a także odbierzesz połączenie przychodzące. Obsługa słuchawek nigdy nie była tak prosta!

 

Dobrze zaprojektowane

QCY T20 to doskonałe słuchawki dla aktywnych. Są wodoodporne na poziomie IXP4, więc krople potu i wody nie stanowią dla nich zagrożenia. Dzięki temu możesz zabrać je na trening i cieszyć się ulubioną muzyką bez względu na miejsce. Nie musisz również obawiać się dyskomfortu — niska waga i ergonomiczna konstrukcja przekładają się na wysoki komfort użytkowania. Atutem jest też mały rozmiar, który pozwala schować słuchawki do kieszeni.

 

Dodatkowe możliwości w aplikacji

To nie koniec możliwości, jakie dają słuchawki TWS QCY T20. Aby zyskać dostęp do kolejnych, ciekawych funkcji, pobierz aplikację QCY — umożliwia ona m.in. dostosowanie korektora dźwięku czy ustawienie trybu pracy. Aplikacja jest kompatybilna z systemami Android 6.0 (lub nowsze) oraz iOS 12 (lub nowsze), ponadto użytkownicy Androida mogą skorzystać z okienka ułatwiającego parowanie urządzeń.

 

QCY
6957141407738

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania