Słuchawki bezprzewodowe Baseus - 2 tryby pracy

Słuchawki mają 2 tryby dla jeszcze większego komfortu użytkowania. Dzięki redukcji szumów, żaden hałas nie przeszkodzi Ci w oglądaniu Twojego ulubionego serialu lub słuchaniu muzyki. Natomiast drugi tryb pozwoli Ci usłyszeć wszystkie dźwięki dookoła bez potrzeby wyjmowania słuchawek. Powyższe tryby możesz zmieniać, dotykając trzykrotnie panelu na prawej słuchawce.

Wysoka jakość dźwięku i stabilne połączenie

Precyzyjne systemy pomiarów akustycznych i wysokiej jakości dekodowanie AAC/SBC zapewniają krystalicznie czysty dźwięk, a membrana o dużej gęstości gwarantuje bogaty bas. Dzięki słuchawkom możesz cieszyć się doskonałej jakości dźwiękiem gdziekolwiek chcesz. Wykorzystanie anteny LDS zapewnia stabilne połączenie bez zakłóceń oraz rozszerza obszar transmisji i zasięg sygnału.

Komfortowe

Słuchawki są niezwykle wygodne i lekkie, każda z nich waży 3.5g, a dłuższe noszenie nie powoduje dyskomfortu. Urządzenia zostały skonstruowane tak, aby zrównoważyć nacisk wewnątrz i na zewnątrz ucha. Dodatkowo, w zestawie znajdują się silikonowe końcówki w 3 rozmiarach, które idealnie dopasują się do różnych kanałów słuchowych.

Czułe sterowanie dotykowe

Dzięki panelom dotykowym znajdującym się na słuchawkach, możesz w szybki i prosty sposób przewijać utwory, odbierać połączenia przychodzące, itp. Dzięki temu nie musisz sięgać po telefon za każdym razem, aby na przykład zatrzymać muzykę, możesz to zrobić jednym dotknięciem słuchawki.

Wytrzymały akumulator

Dzięki zastosowaniu Bluetooth 5.1, zużycie energii jest mniejsze, a akumulator o dużej pojemności zapewnia długą żywotność. Po wyłączeniu trybu redukcji szumów, słuchawki pracują przez około 5 godzin przy całkowitym naładowaniu oraz 24 godziny przy jednoczesnym korzystaniu z etui do ładowania.

Razem lub osobno

Dzięki wykorzystaniu inteligentnych chipów podwójnego przetwarzania, słuchawki mogą realizować niezależne i zsynchronizowane połączenie lewej i prawej słuchawki bez opóźnień i rozłączania. W rezultacie możesz swobodnie przełączać między trybem mono i stereo w zależności od potrzeb, na przykład podczas słuchania muzyki.

Baseus
6953156233331

Arkusz danych

Rodzaj słuchawek
Dokanałowe
Mikrofon
Tak
Aktywna redukcja hałasu ANC
Tak
Podłączenie
Bluetooth 5.1
Gwarancja
12 miesięcy
Pojemność akumulatora
40 mAh
Czas czuwania
do 300 h
Czas ładowania
do 1.5 h
Czas pracy
do 5 h
Klasa IPX
IPX5
Zasięg
do 10 m
Etui z powerbankiem
Tak

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania