Mobvoi TicWatch E3 Panther Black WearOS
  • -120,00 zł

Smartwatch Mobvoi TicWatch E3

Teraz wszystko czego potrzebujesz, możesz mieć w zasięgu ręki. Smartwatch Mobvoi TicWatch E3 obsługuje zaawansowany system Wear OS, dzięki czemu pozwala wygodnie korzystać z przydatnych aplikacji takich jak Google Pay czy Spotify. Jest też kompatybilny z asystentem Google i ma wbudowany GPS. Mierzy tętno i nasycenie krwi tlenem, monitoruje sen i pozwala wybierać spośród ponad 20 trybów sportowych. Wytrzymały akumulator zapewnia długi czas pracy, a układ Qualcomm Snapdragon Wear 4100 Platform gwarantuje płynne, szybkie działanie.

 

Duży, czytelny wyświetlacz

Wygodną obsługę smartwatcha umożliwia wykonany z zaokrąglonego szkła 2.5D, kolorowy wyświetlacz 1,3" o wysokiej rozdzielczości 360 x 360 px. Zapewnia on wyraźny, czytelny obraz w niemal każdym oświetleniu. Możesz też dostosować jego wygląd do swoich preferencji. Wybierz jeden ze wzorów ekranu dostępnych w aplikacji lub stwórz własny - wgraj swoje ulubione zdjęcie i nadaj urządzeniu niepowtarzalny charakter.

 

Wear OS - prosta i wygodna obsługa

System operacyjny Wear OS sprawia, że smartwatch nie tylko jest bardzo prosty w obsłudze, ale też daje mnóstwo przydatnych możliwości. Obsługuje płatności Google Pay - już nie musisz za każdym razem szukać portfela, kiedy robisz zakupy! Wspiera też popularne aplikacje takie jak Spotify czy Google Fit. Jest też kompatybilny z asystentem głosowym Google Assistant, dzięki czemu możesz w prosty sposób kontrolować swoje inteligentne urządzenia za pomocą komend głosowych. TicWatch E3 pozwala też obsługiwać połączenia telefoniczne, sprawdzać kalendarz i korzystać z map Google.

23.jpg?v=1642511888529

 

Niezawodne działanie - długi czas pracy

Co sprawia, że smartwatch działa tak płynnie i niezawodnie? Urządzenie zostało wyposażone w chip Qualcomm Snapdragon Wear 4100 Platform, który pozwala zapomnieć o zacinaniu się i opóźnieniach. Zapewnia też dłuższy czas pracy urządzenia. Co więcej, gdy poziom naładowania akumulatora spadnie poniżej 5%, smartwatch automatycznie przechodzi w tryb Essential, dzięki któremu może pracować jeszcze dłużej. Możesz też włączyć ten tryb w nocy lub w określonych godzinach, aby oszczędzać energię.

 

Zadbaj o zdrowie

Zyskaj dostęp do cennych informacji na temat swojego organizmu i natychmiast reaguj na ewentualne alarmujące objawy. Smartwatch może monitorować tętno przez 24 godziny na dobę, generuje tygodniowe wykresy i od razu powiadamia o niepokojących zmianach. Mierzy też nasycenie krwi tlenem. Dostępna jest również funkcja monitoringu snu TicSleep 2.0. Dzięki niej lepiej zrozumiesz swój zegar biologiczny, wykształcisz dobre nawyki i zaczniesz budzić się wypoczęty!

 

Chwila odprężenia

Każdy zasługuje na odrobinę relaksu. Aby ułatwić Ci odprężenie się po długim, pełnym wyzwań dniu, TicWatch E3 ma zainstalowaną aplikację TicZen, która monitoruje poziom stresu, a za pomocą TicEar mierzy poziom głośności otoczenia. Gdy wykryje, że możesz potrzebować chwili wyciszenia, powiadomi Cię o tym i pomoże wykonać kilka odprężających ćwiczeń oddechowych, które ułatwią Ci odzyskanie wewnętrznego spokoju.

 

Osiągnij szczytową formę

Popraw swoją kondycję. TicWatch E3 oferuje ponad 20 trybów sportowych takich jak na przykład wspinaczka, piłka nożna czy ping-pong. Obsługuje także krótkie, ale intensywne, 30-minutowe treningi HIIT. Pozwala też wyznaczać cele, o których osiągnięciu powiadomi Cię komunikatem dźwiękowym - pozwala na to wbudowany głośnik. Co więcej, dzięki funkcji TicMotion smartwatch może automatycznie wykrywać wybrane ćwiczenia i zapisywać dane takie jak spalone kalorie czy tętno podczas aktywności.

 

Wbudowany GPS

Wybierasz się na wycieczkę rowerową? A może czeka Cię górska wyprawa? Już nie musisz całkowicie polegać na nawigacji swojego smartfona! TicWatch E3 ma wbudowany GPS, GLONASS i system pozycjonowania Beidou. Dzięki temu możesz sprawdzać swoje trasy i odkrywać nowe ścieżki. Nie obawiaj się, że zgubisz drogę - mając na nadgarstku tego niezastąpionego smartwatcha, bez problemu odnajdziesz się w terenie.

 

Elegancki i wytrzymały

Smartwatch jest nie tylko funkcjonalny, ale też prezentuje się naprawdę elegancko - może stanowić idealny dodatek do niemal każdej stylizacji. Wykonana z poliwęglanu ramka jest bardzo wytrzymała, a zarazem lekka - TicWatch E3 waży zaledwie 32 g. Pasek urządzenia został wykonany z elastycznego, trwałego silikonu, który jest przyjazny dla skóry i zapewnia komfort użytkowania.

 

Więcej możliwości z aplikacją Mobvoi

Sparuj smartwatcha z aplikacją Mobvoi i ciesz się wygodnym dostępem do wielu przydatnych funkcji i informacji. Sprawdzaj raporty z treningów i zmieniaj ustawienia. Możesz też udostępniać dane wybranym znajomym, a także śledzić ich postępy i osiągnięcia. Obudź w sobie ducha rywalizacji i poprawiaj kondycję wspólnie z przyjaciółmi. Ponadto funkcja TicCare pozwala zdalnie sprawdzać informacje dotyczące zdrowia Twoich bliskich takie jak tętno czy jakość snu.

Mobvoi
6940447103213

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania