Smart Watch z funkcją wykonywania połączeń

Inteligentny Smart Watch z baterią o pojemności 400mAh może być Twoim najlepszym asystentem podczas treningów i nie tylko. Posiada funkcję całodobowego pomiaru tętna, a także ciśnienia, oraz poziomu tlenu we krwi. Możesz wybierać spośród wielu trybów, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji.

 

W pełni dotykowy ekran

Smart Watch marki BlitzWolf posiada w pełni dotykowy, 1,3 calowy wyświetlacz. Dzięki temu, że jest bardzo mocno podświetlony możesz korzystać z niego nawet w pełnym słońcu, ale także sterować jasnością według potrzeb.

2.jpg?v=1637308023265

 

Solidny i odporny na uszkodzenia

Zegarek jest odporny na różnego rodzaju trudne warunki. Jego solidna konstrukcja sprawia, że możesz z niego korzystać nie tylko podczas treningu, ale także w pracy, czy po prostu nosić go na co dzień. Posiada metalowe przyciski i specjalne narożniki, które w przypadku uderzenia, tłumią drgania, chroniąc go przed uszkodzeniem.

 

Potężna bateria

Bateria o pojemności 400mAh umożliwia korzystanie z zegarka nieprzerwanie aż do 10-15 dni, a w czasie czuwania wytrzyma aż do 30-40 dni. Ładowanie trwa zaledwie max 2 godziny. Nie musisz więc martwić się ciągłym ładowaniem.

 

Całodobowy pomiar tętna

Zegarek posiada funkcję całodobowego pomiaru tętna, dzięki czemu możesz dokładnie śledzić wszystkie jego zmiany.

 

Pomiar ciśnienia oraz tlenu we krwi

Za pomocą zaawansowanego czujnika i najnowszemu systemowi możesz w dowolnym momencie sprawdzić swoje ciśnienie oraz zawartość tlenu we krwi. Dzięki temu, będziesz miał pełną kontrolę nad swoim zdrowiem.

 

Różnorodność trybów i ochrona przed wodą

Wybierz dowolną dyscyplinę i zmierz w czasie rzeczywistym ilość spalanych kalorii, wykonanych kroków, a także sprawdź pokonany dystans. Dzięki ochronie przed wodą na poziomie IPX54 nie musisz martwić się uszkodzeniem zegarka poprzez zachlapanie go, czy nawet krótkie zanurzenie.

 

Alert wiadomości i połączeń

Dzięki sparowaniu zegarka ze swoim telefonem, nie pominiesz żadnej wiadomości, ani połączenia.

 

Wysokiej jakości połączenia Bluetooth

Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwia wykonywanie połączeń bezpośrednio z zegarka, dzięki czemu możesz cieszyć się jeszcze większą wygodą.

 

Twój osobisty asystent

Dzięki temu, że zegarek śledzi ilość Twojego snu, przypomina o zbyt długiej pozycji siedzącej, informuje o pogodzie, jest Twoim budzikiem i posiada tak wiele innych funkcji, może stać się Twoim własnym, osobistym asystentem.

 

Blitzwolf
5907489607315

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania