Card Armor Case etui pokrowiec do telefonu portfel na kartę silikonowe pancerne etui Air Bag

Kolorowe, solidne i miłe w dotyku etui na telefon, które sprawi, że przechowywanie najważniejszych drobiazgów stanie się jeszcze łatwiejsze. Dokładnie spasowane wycięcia umożliwiają bezproblemowe użytkowanie, bez najmniejszego wpływu na funkcjonalność urządzenia.

Wzmocnione elementy

Całe etui Card Armor Case charakteryzuje się wyjątkowo solidnym wykonaniem, które gwarantuje ochronę urządzenia przed zarysowaniami czy pęknięciami. Dla jeszcze większej pewności narożniki akcesorium wzmocniono dodatkową warstwą tworzywa. W ten sposób krawędzie smartfona, czyli najbardziej narażone na upadki miejsca, są jeszcze lepiej osłonięte.

Kieszeń na banknoty

Największym atutem i wyróżnikiem etui jest specjalna, wbudowana przegroda na karty kredytowe oraz banknoty. Co ważne, kieszeń jest monolitem i stanowi jedność z całą powierzchnią akcesorium. Oznacza to w praktyce, że w przeciwieństwie do innych rozwiązań tego typu, nie odczepi się, a użytkownik ma pełną gwarancję, że jego najważniejsze drobiazgi są bezpieczne. Już nie musisz zabierać ze sobą pełnej torebki lub plecaka - wystarczy, że w Twojej kieszeni będzie (jak zwykle) smartfon z odpowiednim etui. 

Żywe kolory

Pastelowy fiolet czy żywa czerwień? A może klasyczna czerń i uniwersalny granat? Etui Card Armor Case to szeroka gama opcji kolorystycznych, dzięki której każdy łatwo wybierze idealny odcień. Kolory nie płowieją, dlatego można cieszyć się nimi przez długi czas.

9145576235638

Może Ci się spodobać

Do tego produktu możesz dokupić również:

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania