Kabel USB-C do HDMI

Kabel Choetech oferuje rozdzielczość 4K Ultra HD@60Hz, dzięki czemu możesz oglądać zdjęcia czy filmy w wysokiej jakości na ekranie swojego telewizora, czy monitora. Wyróżnia się szeroką kompatybilnością – pasuje do smartfonów i laptopów różnych marek. Co więcej, plug&play odpowiada za błyskawiczne i proste podłączenie kabla do urządzenia, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania czy sterownika.

Obraz wysokiej jakości

Model CH0019 gwarantuje imponującą jakość wyświetlanego obrazu w rozdzielczości 4K Ultra HD, dzięki czemu możesz cieszyć się krystalicznie czystym i nasyconym szczegółami obrazem. Stwórz domowe kino we własnym salonie i oglądaj filmy Netflixa na dużym ekranie w najwyższej jakości!

Uniwersalna kompatybilność

Produkt współpracuje z większością urządzeń wyposażonych w port USB-C oraz obsługuje Thunderbolt 3. Jest kompatybilny między innymi ze smartfonami Samsung, MacBookami i laptopami. Z łatwością podłączysz kabel do telewizora, monitora bądź projektora. Możesz więc oglądać filmy z niesamowitej jakości ze swojego Samsunga S9 Plus na dużym ekranie – nic Cię nie ogranicza!

Trwała konstrukcja

Kabel wyróżnia się starannie przemyślaną konstrukcją, dzięki czemu możesz mieć pewność, że posłuży Ci przez dłuższy czas. Jest odporny na korozję oraz doskonale przewodzi prąd, dzięki pozłacanemu 24-karatowym złotem złączu. Antypoślizgowe elementy na wtyku HDMI ułatwią podłączanie i odłączanie kabla.

Specyfikacja:

Model CH0019
HDMI 4K Ultra HD@60Hz HD
Kolor Czarny
Długość 1.8 m
Choetech
6971824972344

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania