Powerbank Baseus Magnetic 10000mAh 20W (Fioletowy)

Baseus PPCX080005 to powerbank z funkcją ładowania bezprzewodowego. Możesz z niego korzystać też w pozycji pionowej dzięki specjalnej podpórce. Jest kompatybilny z najnowszymi modelami telefonów Apple, a jego pojemność wynosi 10000 mAh. Wyróżnia się też kompaktową konstrukcją i bardzo poręczny. Spełnia międzynarodowe standardy lotnicze, dzięki czemu zabierzesz go w niemal każdą podróż. Ciesz się niezawodnym urządzeniem, które w krótkim czasie naładuje Twój telefon.

 

Ładuj jak chcesz

Poziome i pionowe ładowanie — jak Ci wygodniej! Stojak utrzymuje urządzenie w pozycji wertykalnej lub horyzontalnej, żeby użytkowanie telefonu było wygodne w czasie ładowania bezprzewodowego. W ten sposób naładujesz telefon z mocą 15 W. Jeżeli bardzo się śpieszysz, użyj ładowania przewodowego, z mocą 20 W, a Twoje urządzenie naładuje się do 50% już w około 30 min. Całkowita moc wejściowa to 18 W, dzięki czemu powerbank ładuje się w pełni w około 3-4 godziny.

 

Używaj wygodnie i bezpiecznie

Mocny magnes zabezpiecza urządzenie przed upadkiem. Dodatkowo niewielki rozmiar powerbanka nie zasłania kamery w czasie ładowania. Twój telefon się ładuje, a Ty korzystasz ze wszystkich jego opcji bez ograniczeń! Powerbank posiada także szereg zabezpieczeń takich jak ochrona przed przegrzaniem, przeładowaniem lub nadmiernym rozładowaniem, ochrona przed zbyt spięciem, czy zwarciem, dzięki czemu masz pewność, że Twój telefon jest w pełni bezpieczny.

 

Moc i jakość w małym rozmiarze

Natychmiastowa odpowiedź urządzenia zapewnia pełen komfort użytkowania, a niewielki rozmiar (jego grubość wynosi około 20 mm) skrywa w sobie pojemność aż 10000 mAh! Dodatkowo jest kompatybilna z najnowszymi modelami iPhone - 14/13/12. Powerbank Baseus PPCX080005 został wykonany z materiałów ABS+PC, co sprawia, że jest odporny na zarysowania i ślady palców.

 

Powerbank

  • Instrukcja obsługi
  • Kabel do ładowania USB-C do USB-C
Baseus
6932172620738

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania