Powerbank Baseus Magnetic 10 000 mAh 20 W

Ciesz się wygodnym i szybkim ładowaniem swoich urządzeń. Powerbank Baseus Magnetic wyróżnia się pojemnością 10 000 mAh i zapewnia moc wyjściową sięgającą 20 W. Lekki i poręczny - może Ci towarzyszyć niemal wszędzie. Umożliwia też ładowanie bezprzewodowe. Urządzenie zostało również wyposażone w czytelny wyświetlacz oraz praktyczną podpórkę, dzięki której możesz postawić je na stole lub biurku.

 

Ładuj 2 urządzenia jednocześnie

Powerbank Baseus Magnetic umożliwia szybkie ładowanie nawet 2 urządzeń jednocześnie. Został wyposażony w port USB-C, za pomocą którego możesz na przykład przywrócić energię smartfonowi lub tabletowi. To idealne rozwiązanie, jeśli chcesz korzystać z urządzenia podłączonego do zasilania! Dostępna jest również funkcja ładowania indukcyjnego z mocą do 15 W. Uwaga: w wypadku urządzeń Apple maksymalna moc wyjściowa ładowania bezprzewodowego wynosi 7,5 W.

 

Wbudowane magnesy

Produkt ma wbudowane wysokiej klasy magnesy, dzięki którym może zapewnić smartfonowi niezbędną stabilność. Co więcej, rozpoczyna ładowanie od razu, gdy umieścisz na nim kompatybilne urządzenie. Nie musisz nawet wyjmować telefonu z etui! Możesz też ustawić smartfona pionowo lub poziomo - wybór należy do Ciebie. Uwaga: zaleca się korzystanie z magnetycznych etui do ładowania indukcyjnego Apple lub Baseus. Kompatybilność z case’ami innych producentów nie jest gwarantowana.

 

Szybkie ładowanie

Koniec z przedłużającym się oczekiwaniem, aż Twoje urządzenia będą znów gotowe do pracy! Powerbank Baseus Magnetic obsługuje szybkie ładowanie. W wypadku ładowania indukcyjnego zapewnia moc wyjściową do 15 W, 10 W, 7,5 W lub 5 W. Dzięki temu możesz w krótkim czasie naładować iPhone’a, AirPodsy, wybrane smartfony Samsung i nie tylko. Ponadto port USB-C urządzenia oferuje moc wyjściową nawet 20 W. To oznacza, że aby na przykład naładować iPhone’a 13 do 50%, wystarczy około 30 minut.

 

Duża pojemność

Zapomnij o konieczności ładowania powerbanku po każdym użyciu. Model Baseus Magnetic cechuje się pojemnością 10 000 mAh. To wystarczająco dużo, aby naładować iPhone’a 13 około 1,8 raza, iPhone’a 12 około 2 razy, a iPhone’a 8 około 3 razy. Ładowanie samego powerbanku również nie potrwa długo. Urządzenie obsługuje standardy szybkiego ładowania PD / QC oraz moc wejściową 18 W, możesz więc przywrócić mu 100% energii już w około 3-4 godziny.

 

Udoskonalona konstrukcja

Na uwagę zasługuje także przemyślany design urządzenia. Model Baseus Magnetic ma wbudowany czytelny wyświetlacz, który pokazuje procentowy poziom naładowania akumulatora. Ekran został też pokryty specjalną powłoką, która chroni go przed zarysowaniem i odciskami palców. Powerbank ma także metalową, rozkładaną podpórkę, możesz więc na przykład postawić go na stole podczas ładowania indukcyjnego telefonu i wygodnie oglądać film.

 

Większe bezpieczeństwo

Nie obawiaj się, że powerbank będzie się przegrzewał. Urządzenie zostało wyposażone w radiator, który odpowiada za efektywne odprowadzanie ciepła. Produkt otrzymał również zaawansowany system zabezpieczeń, który chroni go między innymi przed przeładowaniem, przepięciem, prądem przetężeniowym i zwarciem. Nie musisz się martwić, że powerbank lub ładowane urządzenia zostaną uszkodzone!

 

Idealny towarzysz podróży

Powerbank Baseus Magnetic jest wyjątkowo lekki i poręczny. Jego grubość wynosi tylko około 20 mm. Bez problemu znajdziesz dla niego miejsce w torebce lub plecaku i zabierzesz ze sobą na wakacje. Urządzenie spełnia też międzynarodowe standardy lotnicze, co oznacza, że można mieć je przy sobie nawet w samolocie. To idealny wybór dla osób, które często podróżują!

 

W zestawie

  • Powerbank
  • Kabel do ładowania (USB-C do USB-C)
Baseus
6932172609184

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania