Powerbank Baseus Magnetic 10000mAh 20 W (niebieski)

Ładuj swoje urządzenia, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz! Powerbank Baseus Magnetic posiada akumulator o pojemności 10000mAh i mocy 20W. Obsługuje technologię szybkiego ładowania w standardzie Power Delivery 20W i Quick Charge 3.0. Ponadto posiada funkcję ładowania indukcyjnego. Wyposażony został w ekran LED, który informuje o stanie naładowania akumulatora oraz praktyczną podstawkę pod telefon.

Pojemność 10000 mAh

Powerbank Magnetic został wyposażony w wydajny akumulator o mocy 20W i pojemności 10000mAh, który pozwoli Ci naładować telefon co najmniej kilka razy. Samo ładowanie powerbanku nie trwa długo – już po 3,5h będzie on ponownie gotowy do użycia. Błyskawicznie naładujesz go, dzięki szybkiemu złączu USB-C oraz mocy 18W.

Szybkie ładowanie

Urządzenie wspiera standardy szybkiego ładowania PW 20W oraz QC 3.0. Dzięki czemu w krótkim czasie naładujesz swój smarfon! Co więcej, umożliwia również bezprzewodowe ładowanie MagSafe, dostępne w najnowszych modelach iPhone. Powerbank posiada wbudowany magnes, który stabilnie utrzymuje telefon położony na nim. Ponadto zapewnia precyzyjne ładowanie. Bez problemu naładujesz również smartfony obsługujące standardowe ładowanie indukcyjne, m.in. Samsung Galaxy S21 czy Xiaomi 12.

Wiele poziomów zabezpieczeń

Obudowana produktu została wykonana z wytrzymałych i odpornych na zużycie materiałów. Nie musisz obawiać się przypadkowego zarysowania czy uszkodzenia urządzenia. Powerbank wyposażony został w inteligentny system, który automatycznie dobiera natężenie prądu do ładowanego sprzętu. Co więcej, szereg zabezpieczeń skutecznie chroni przed przeładowaniem, wyładowaniem, przepięciami, przegrzaniem lub prądem przetężeniowym.

Praktyczne dodatki

Na obudowanie powerbanka znajduje się wbudowany wyświetlacz LED, który na bieżąco informuje o poziomie naładowania akumulatora w procentach. Co więcej, urządzenie wyposażone zostało w składaną podstawkę, która ułatwi ładowanie telefonu. Podstawka będzie podtrzymywać smartfon pod idealnym kątem, w trybie poziomym bądź pionowym.

W zestawie:

  • Powerbank Baseus Magnetic Bracket
  • kabel USB Typ C Baseus Xiaobai
Baseus
6932172609177

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania