Nowoczesny portfel do przechowywania kluczy prywatnych do kryptowalut. Ledger Nano S to podstawowy portfel podłączany do PC za pośrednictwem złącza micro USB. Portfel sprzętowy wyposażony jest w wyświetlacz LCD oraz 2 przyciski sterujące. Na portfelu możemy przechowywać wybrane klucze do kryptowalut oraz zarządzać z pomocą aplikacji Ledger Live, w której to możemy nabyć, wymienić lub stake'ować kryptowaluty. 

Portfel sprzętowy marki Ledger wyglądem przypomina tradycyjny pendrive, przez co w łatwy sposób można go przechowywać. Posiada metolową osłonę ekranu, która ochrania urządzenie przed zgnieceniem lub innym przypadkowym uszkodzeniem.

Ledger Nano S obsługuje ponad 30 kryptowalut oraz pozwala na zainstalowanie od 3 do 6 aplikacji do obsługi wybranej kryptowaluty (w zależności od rozmiaru aplikacji). Aktualna lista znajduje się tutaj: Lista obsługiwanych aplikacji

Każdy portfel marki Ledger posiada indywidualne słowa klucza konfigurowane podczas pierwszego uruchomienia, które pozwalają na odzyskanie ewentualnej zawartości w przypadku uszkodzenia urządzenia lub braku kodu pin.

Urządzenie jest bardzo intuicyjne i proste w skonfigurowaniu.

Jeżeli potrzebujesz przechowywać więcej kluczy do różnych kryptowalut, warto rozważyć zakup wyższego modelu - Ledger Nano X, który posiada bezprzewodową komunikację za pośrednictwem Bluetooth oraz większą pamięć wewnętrzną.

Wysyłka z Polski. Wystawiamy fakturę VAT 23%. Jesteśmy oficjalnym dilerem marki Ledger w Polsce. 

Ledger
3760027781234

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania