Stacja ładująca Telesin TE-MCB-002 do DJI Mavic Mini i DJI Mini 2

Przechowywanie, ekspozycja i ładowanie drona DJI Mavic Mini lub DJI Mini 2 w tym samym czasie? Z magnetyczną stacją marki Telesin to możliwe! Za jej pomocą możesz naładować swojego bezzałogowca już w około 90 minut. W zestawie znajdziesz adaptery USB-C oraz micro USB, dzięki którym baza jest kompatybilna zarówno z DJI Mini 2, jak i Mavic Mini. Co więcej, transparentna, błyszcząca kopuła znakomicie wyeksponuje Twojego drona.

 

Szybkie ładowanie

Ładowarka umożliwia bezpieczne i szybkie ładowanie drona. Aby całkowicie naładować urządzenie, wystarczy już około 1,5 godziny. To oznacza, że Twój bezzałogowiec może być błyskawicznie ponownie gotowy do lotu. Rzeczywisty czas ładowania może być jednak zróżnicowany - decydującymi czynnikami są rodzaj i wydajność akumulatora.

 

Nie obawiaj się problemów z kompatybilnością

Dołączone do zestawu adaptery gwarantują kompatybilność stacji ładującej z Twoim urządzeniem. Adapter micro USB umożliwia ładowanie Mavica Mini, a USB-C idealnie sprawdzi się w wypadku DJI Mini 2. Niezależnie od tego, którego z tych dronów posiadasz, baza marki Telesin okaże się wyjątkowo przydatnym akcesorium.

 

Prosta obsługa

Umieszczony na podstawce przycisk umożliwia wygodną obsługę stacji. Kiedy podłączysz do niej kabel USB, zapali się podświetlenie. Naciśnij przycisk raz, aby je wyłączyć, nie przerywając ładowania. Chcesz zatrzymać ładowanie, ale zostawić włączone światło? Naciśnij przycisk 2 razy. Możesz też nacisnąć i przytrzymać, aby wyłączyć podświetlenie i przerwać ładowanie.

 

 

6972860174068

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania