Ergonomiczna klawiatura bezprzewodowa Delux GM901D

Spędzasz dużo czasu przy komputerze? Zadbaj o swoje zdrowie i wygodę! Bezprzewodowa klawiatura Delux GM901D charakteryzuje się ergonomicznym designem, dzięki czemu zapewnia niezrównany komfort użytkowania. Została wyposażona w 107 klawiszy i specjalną podpórkę pod nadgarstki. Możesz połączyć ją nawet z 3 urządzeniami za pomocą Bluetooth 3.0, Bluetooth 5.0 i w paśmie 2.4G. Ma także praktyczne klawisze funkcyjne.

 

Stworzona dla Twojej wygody

Ciesz się niezrównanym komfortem nawet podczas długotrwałej pracy z komputerem. Klawiatura GM901D wyróżnia się ergonomicznym, zakrzywionym kształtem, ma także wbudowaną podpórkę, która powstała z niezwykle przyjemnego w dotyku materiału. Wszystko to sprawia, że umożliwia zachowanie bardziej naturalnej postawy podczas pisania i zapewnia doskonałe oparcie dla nadgarstków.

 

Idealne do pracy na siedząco i na stojąco

Co jeszcze sprawia, że klawiatura GM901D jest tak uniwersalna i wygodna w użyciu? Produkt został wyposażony w przednie i tylne nóżki, które pozwalają optymalnie dostosować jej wysokość i kąt nachylenia. To oznacza, że idealnie sprawdzi się podczas pracy zarówno na siedząco, jak i na stojąco. Ustaw ją tak, jak potrzebujesz i ciesz się jeszcze większym komfortem użytkowania!

 

Połączysz ją z 3 urządzeniami jednocześnie

Pożegnaj zbędne kable, ułatw sobie zachowanie porządku na biurku i ciesz się swobodą. Klawiatura GM901D pracuje bezprzewodowo - możesz połączyć ją z komputerem w paśmie 2.4G lub przez Bluetooth 3.0 / 5.0. Istnieje też możliwość połączenia jej z nawet 3 urządzeniami jednocześnie i wygodnego przełączania się między nimi. Dzięki temu jeszcze bardziej ułatwisz sobie pracę!

 

Wygodna praca

Klawiatura GM901D została wyposażona w 107 klawiszy, których żywotność sięga 8 milionów wciśnięć. Są one wyjątkowo wytrzymałe, a zarazem ciche. Zapewniają też płynne działanie i krótki czas reakcji. Co więcej, specjalne klawisze funkcyjne ułatwią Ci obsługę odtwarzacza multimediów lub regulację głośności. Do zasilania klawiatury wystarczą 2 baterie AAA, które bez problemu kupisz w wielu sklepach.

 

Delux
6938820413486

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania