Klawiatura mechaniczna Motospeed CK67 RGB

Szukasz niewielkiej klawiatury, która nie zajmie zbyt wiele miejsca na biurku, lecz pozwoli Ci skorzystać ze wszystkich najważniejszych klawiszy i funkcji? Motospeed CK67 jest właśnie dla Ciebie! Została wyposażona w układ 67 klawiszy z przełącznikami Longhua Blue. Posiada również dynamiczne podświetlenie RGB - dostępne w 9 trybach.
 

 

Kompaktowy design

Klawiatura została wyposażona w układ 67 klawiszy, stawiając na esencję najważniejszych funkcji. Dzięki temu masz pewność, że jej wymiary (309 x 100 x 42 mm) doskonale sprawdzą się przy niewielkiej przestrzeni na biurku – bez znacznego obniżenia funkcjonalności. Urządzenie podłączysz do komputera dołączonym do zestawu kablem USB-C.

 

Przełączniki Longhua Blue

Klawiatura korzysta z przełączników Longhua Blue, które cechują się żywotnością do 50 milionów kliknięć. Co więcej, wspierana technologia anti-ghosting zapewnia brak konfliktów podczas wciskania wielu klawiszy naraz. Ciesz się wysokim komfortem użytkowania oraz wysoką trwałością i odpornością na zużycie. Wszystko dla Twojej wygody!

 

Podświetlenie RGB

Nadaj swojemu stanowisku pracy czy rozrywki niepowtarzalny, nowoczesny charakter. CK67 posiada dynamiczne podświetlenie RGB, które podkreśla walory wizualne sprzętu. Dzięki temu klawiatura przyciąga oko oraz znacznie ułatwia użytkowanie w ciemnym środowisku.

 

W zestawie:

  • Klawiatura
  • Kabel USB-C do USB
  • Ściągacz do klawiszy
  • Instrukcja Obsługi

 

Motospeed
6953460501782

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania