Bezprzewodowa klawiatura Aigo V200

Bezprzewodowa klawiatura membranowa Aigo V200 została wyposażona w 84 ciche klawisze i umożliwia płynną, wygodną pracę. Obsługuje połączenie przez Bluetooth i w paśmie 2.4G, możesz też sparować ją z 3 urządzeniami jednocześnie. Produkt wyróżnia się także szeroką kompatybilnością i długim czasem pracy. Do jego zasilania wystarczą 2 baterie AAA (w zestawie).

 

3 możliwości połączenia

Klawiatura V200 łączy się z wybranym sprzętem na 3 sposoby - w paśmie 2.4G, przez Bluetooth 3.0 i przez Bluetooth 5.0. Możesz nawet sparować ją z 3 urządzeniami jednocześnie i wygodnie się między nimi przełączać - wystarczy nacisnąć odpowiedni klawisz. Wszystkie 3 technologie połączenia gwarantują szybką, stabilną transmisję - zapomnij o zakłóceniach!

 

Szeroka kompatybilność

Nieważne, z jakich sprzętów korzystasz najczęściej - klawiatura V200 pozwoli Ci na komfortową pracę niemal w każdej sytuacji. Urządzenie jest kompatybilne z popularnymi systemami operacyjnymi takimi jak iOS, Windows i Mac OS. Możesz więc bez problemu połączyć je z laptopem, komputerem, tabletem, a nawet smartfonem.

 

Może Ci towarzyszyć niemal wszędzie

Wygodnie korzystaj z klawiatury, gdzie tylko chcesz - w domu, w pracy czy na uczelni. V200 jest na tyle lekka i poręczna, że możesz bez problemu zabrać ją ze sobą wszędzie, gdzie będzie Ci potrzeba. Z łatwością zmieścisz ją w torebce, plecaku lub torbie na laptopa! Ponadto dzięki cichym klawiszom nie musisz się martwić, że komuś będzie przeszkadzał uciążliwy hałas. Możesz więc swobodnie używać klawiatury w kawiarni czy bibliotece.

 

Długi czas pracy

Urządzenie jest zasilane za pomocą 2 baterii AAA, które wchodzą w skład zestawu. Zapewnią one zaskakująco długi czas pracy klawiatury. Zakładając, że będziesz używać jej codziennie przez około 8 godzin, możesz korzystać z niej nawet przez 150 dni! Nie obawiaj się, że baterie zbyt szybko się rozładują i uniemożliwią Ci pracę.

 

Udoskonalona konstrukcja

Ta praktyczna klawiatura została dopracowana w każdym szczególe. Dzięki ergonomicznej konstrukcji zapewnia wysoki komfort użytkowania, nawet podczas długotrwałej pracy. Jej klawisze łatwo poddają się palcom i wyróżniają się żywotnością na poziomie 10 milionów kliknięć. Ponadto obok gniazda na baterie znajduje się niewielka przegródka na odbiornik USB, która znacznie ułatwia jego przechowywanie i pozwala uniknąć jego zgubienia.

 

Specyfikacja

 

Producent Aigo
Model V200
Typ Membranowa
Kolor Biały
Połączenie Bezprzewodowe
Interfejs 2.4G / Bluetooth 3.0 / Bluetooth 5.0
Liczba klawiszy 84
Żywotność klawiszy Ok. 10 milionów kliknięć
Podświetlenie Nie
Waga Ok. 369 g (wliczając odbiornik USB, nie wliczając baterii)
Wymiary 310,6 x 121,3 x 22,1 mm
Zasilanie 2x bateria AAA
Kompatybilność Windows XP / 7 / 8.1 / 10, Mac OS X10.4 lub nowsze, iOS
Inne Możliwość sparowania z 3 urządzeniami jednocześnie

 

Aigo
6926170090495

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania