Klawiatura mechaniczna Motospeed K82

Motospeed K82 to klawiatura pozbawiona bloku numerycznego. Niewielki rozmiar zwiększa jej mobilność, dzięki czemu zabierzesz ją praktycznie wszędzie. Co więcej, zajmuje mniej miejsca na biurku, zapewniając większą przestrzeń do komfortowej gry. Konfigurowalne podświetlenie RGB nadaje jej fantastyczny, gamingowy charakter, a możliwość zablokowania klawisza Windows pozwala zapobiegać jego przypadkowemu naciśnięciu i niepożądanym przerwom w grze.

Nowoczesny design

Klawiatura Motospeed K82 stanie się ozdobą każdego biurka dzięki nowoczesnemu wzornictwu. Prawdziwie e-sportowy wygląd sprawia, że to ponadczasowe urządzenie zaskakuje nie tylko funkcjonalnością, ale też niepowtarzalnym, stylowym designem. Gamingowe podświetlenie LED pozwoli Ci na pełną kontrolę nad wciskanymi klawiszami nawet w zupełnej ciemności. Wybierz któryś z 14 efektów i ciesz się nie tylko walorami funkcjonalnymi, ale również wizualnymi.

Wytrzymałość

Przełączniki mechaniczne Outemu Blue wyróżniają się żywotnością na poziomie 50 milionów kliknięć, co czyni je niesamowicie wytrzymałymi. Nie obawiaj się szybkiego zniszczenia klawiatury podczas wyjątkowo emocjonującej rozgrywki – to odporne na uszkodzenia urządzenie posłuży Ci przez długie lata. Ich czas reakcji jest wyjątkowo krótki, co zagwarantuje Ci lepsze wyniki – szczególnie w grach sieciowych.

Więcej możliwości

Klawiatura została wyposażona w 12 klawiszy funkcyjnych. Z ich pomocą błyskawicznie dostosujesz głośność, skorzystasz z Internetu, przełączysz odtwarzane utwory i wykonasz wiele innych czynności. Nie chcesz przypadkowo wyłączyć gry w najmniej odpowiednim momencie? Zablokuj klawisz Windows i niczym się już nie przejmuj.

Zestaw zawiera:

  • Klawiatura
  • Kabel USB
  • Ściągacz do klawiszy
  • Instrukcja Obsługi
Motospeed
6953460596597

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania