Klawiatura gamingowa mechaniczna Havit KB856L RGB z podkładką pod nadgarstki

Mechaniczna klawiatura Havit KB856L oferuje indywidualnie dopasowane podświetlenie, 12 multimedialnych klawiszy, dzięki którym zyskasz jeszcze większą kontrolę. Ponadto dzięki anti-ghosting możesz korzystać z kilku klawiszy naraz bez obawy o blokadę. Wygoda i szybkość użytkowania oraz swoboda ruchów na pewno pozwolą każdemu graczowi na jeszcze skuteczniejszą rozgrywkę. Dodatkowo do zestawu dołączono podkładkę pod nadgarstki, dla jeszcze większego komfortu użytkowania.

 

Indywidualny styl

Wbudowane podświetlenie pozwala na wybór jasności oraz koloru, by stworzyć zindywidualizowaną klawiaturę dostosowaną do preferencji gracza. Ustawienie indywidualnego trybu kolorystycznego można w łatwy sposób zmienić przy użyciu dedykowanych kombinacji klawiszy.

4.jpg

 

Klawisze multimedialne

Wyposażona w 12 multimedialnych klawiszy pozwala na szybką obsługę muzyki, głośności czy przeglądarki internetowej, dzięki czemu można zaoszczędzić cenny czas.

 

Anti-ghosting

Klawiatura została wyposażona w system anti-ghosting, dzięki czemu używanie kilku klawiszy naraz nie powoduje blokady innych. Ułatwia to rozgrywkę i pomaga w używaniu skomplikowanych kombinacji klawiszy bez przeszkód.

 

Wyjątkowa precyzja

Podwieszane klawisze powodują, że ich obsługa staje się jeszcze szybsza i wymaga minimum wysiłku. Dodatkowo pozwala na precyzyjne i o wiele dokładniejsze ruchy nawet u najszybszych graczy.

 

Wygoda użytkowania

W zależności od preferencji z klawiatury można korzystać z podkładką na nadgarstki lub nie. Dodatkowy element zwiększa stabilność ułożenia dłoni i powoduje mniejsze zmęczenie. Możesz też w każdej chwili ją odpiąć, zajmie to zaledwie kilka sekund.

 

Specyfikacja

 

Producent Havit
Model KB856L
Typ klawiatury Mechaniczna
Łączność Przewodowa
Wymiary 433 x 124,5 x 35 mm
Interfejs USB
Długość przewodu 1.5 m
Kompatybilność Windows XP / Vista / Windows 7/8/10 / Linux / Mac
Kolor Czarny
Podświetlenie Tak, RGB
Żywotność klawiszy 50 000 000
Napięcie robocze 5 V
Inne ilość klawiszy multimedialnych: 12, anti-ghosting
Havit
6939119032951

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania