Inteligentny termostat Avatto ZWT100 podgrzewacz wody 3A ZigBee TUYA

Inteligentny termostat Avatto ZWT100 służy do sterowania ogrzewaniem w domu, biurze itp. Został wyposażony w sensor NTC, który odpowiada za dokładność temperatury do 1°C. Pozwala włączyć lub wyłączyć element wykonawczy, który kontroluje dostarczanie ciepłej wody do ogrzewania pomieszczenia. Posiada wbudowany moduł Zigbee i współpracuje z Tuya, Smart Life, Amazon Alexa, Google Assistant, Yandex Alice itp. 

 

Zaprogramuj jego pracę

Z poziomu aplikacji Tuya lub Smart Life możesz zaprogramować działanie termostatu. Urządzenie obsługuje różne ustawienia temperatury na okres 5+2 / 6+1 / 7 dni odpowiednio z 6 trybami czasowymi dziennie. Możesz też skorzystać z trybów: manual oraz automatic.

 

Wygodne sterowanie

Inteligentnym termostatem Avatto ZWT100 możesz sterować na 3 różne sposoby. Produkt współpracuje z aplikacjami Tuya i Smart Life, które pobierzesz na smartfon lub tablet. Dzięki temu możesz dostosować działanie produktu bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Istnieje też możliwość kontrolowania termostatu poprzez komendy głosowe – ZWT100 jest kompatybilny z Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice itp. Możesz też skorzystać z ekranu dotykowego produktu.

 

Dostęp do najważniejszych informacji

Kolejną zaletą Avatto ZWT100 jest wyświetlacz LCD. Z jego poziomu dowiesz się o ustawionym trybie pracy, połączeniu z siecią, ustawionej temperaturze czy włączonej blokadzie bezpieczeństwa. Co więcej, termostat wyświetla aktualną godzinę. Możesz też ustawić jasność ekranu lub całkowicie go wyłączyć. Dzięki temu wszystkie najważniejsze informacje masz w zasięgu ręki – wystarczy, że rzucisz okiem!

 

Dodatkowe funkcje

Inteligentny termostat Avatto ZWT100 został wyposażony w specjalną blokadę przed dziećmi, która uniemożliwia korzystanie z urządzenia. Dzięki temu zapobiegniesz włączenia/wyłączenia niepożądanej funkcji. Oprócz tego istnieje możliwość łączenia kilku ZWT100 w grupy, dla jeszcze większej kontroli. Możesz też udzielić dostępu do urządzenia innym domownikom, aby każdy z Was mógł nim sterować.

 

W zestawie

  • termostat
  • instrukcja obsługi
  • śruby x2

Specyfikacja:

Producent Avatto
Model ZWT100-WH-3A
Napięcie AC 95-220V 50/60Hz
Maksymalne obciążenie 3A
Sensor NTC
Wyświetlacz LCD
Dokładność 1°C
Zakres temperatury 5°C - 60°C
Temperatura robocza -5°C - 50°C
Zakres wyświetlanej temperatury 0°C - 51°C
Zużycie energii <1W
Wymiary 86 x 86 x 40 mm
Aplikacja Tuya, Smart Life
Sterowanie głosowe Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice itp
Łączność Zigbee 3.0
AVATTO
6976037360087

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania