Kolorowa bransoletka do smartbandów Xiaomi Mi z serii 6, 5, 4 oraz 3, która skutecznie przykuwa oko. Jest wykonana z wielobarwnej, efektownej plecionki. Z kolei elastyczna, idealnie spasowana osłona koperty z tworzywa sztucznego skutecznie chroni najważniejsze elementy gadżetu.

Efektowny akcent

Opaskę Strap Fabric wykonano z grubej, kolorowej plecionki. W zależności od modelu, jest ona jednolita lub wielobarwna. Bez względu na opcję, każda z nich będzie prezentować się równie oryginalnie.

Kompatybilny z 4 modelami

Bransoleta Strap Fabric ostała tak opracowana, aby móc łatwo dopasować się do smartbandów Xiaomi Mi Band 6, 5, 4 oraz 3. Solidna, wygodna opaska będzie odpowiednia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, i to bez względu na okazję. Świetnie sprawdza się również podczas uprawiania sportu.

Regulowany wymiar

Regulowany pasek umożliwia optymalne dopasowanie do potrzeb użytkownika. Bransoleta odpowiednio przylega i nie przemieszcza się, ale jest przy tym wygodna i nie uciska skóry.

Wytrzymała plecionka

Solidna plecionka, z której wykonano pasek, to przede wszystkim niebanalna dekoracja, ale również gwarancja jakości. Włókna nie strzępią się, są odporne na pot i zabrudzenia.

9145576237960

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania