Wozinsky stalowe metalowe kostki chłodzące do napojów / drinków (WIC-S01)

Istnieją napoje, które najlepiej smakują po schłodzeniu. Choć klasyczne kostki lodu pełnią to zadanie wzorowo, to jednak trzeba zarzucić im nadmierne rozrzedzanie, a w efekcie zmienianie smaku trunków. Kłopotliwe przygotowanie dopełnia listy zarzutów. Istnieje jednak wygodna alternatywa – metalowe kostki chłodzące Wozinsky.

W opozycji do tradycyjnych kostek lodu, propozycja od Wozinsky nie ma wpływu na smak i kolor napojów, dzięki czemu można w pełni się nimi cieszyć. Wyjątkowo solidne, trwałe i obojętne dla zdrowia kostki chłodzące mogą być używane wielokrotnie – bez problematycznych woreczków czy foremek z tworzywa. W opozycji do klasycznych rozwiązań, utrzymują one chłodzące właściwości znacznie dłużej.

  • 8 kostek ze stali nierdzewnej + szczypce
  • Wymiary: 2,5 x 2,5 cm
  • Gotowe po 4 godzinach w zamrażalniku
  • Obojętne dla zdrowia
  • Nie rozcieńczają trunków
  • Wielokrotnego użytku
  • Idealne na prezent

Zamiast tradycyjnych kostek

Metalowe kostki chłodzą napoje, a przy tym nie rozcieńczają trunków, ani nie zmieniają ich smaku, tak jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych kostek.

Elegancki wygląd
Zaokrąglone krawędzie to nie tylko wysublimowany wygląd, ale również ochrona przed zarysowaniem powierzchni szklanek.

Wielokrotne użycie

Wystarczą zaledwie 4 godziny w zamrażarce, by kostki do lodu mogły spełnić swoją role (czas chłodzenia kostek jest zależny od ustawień zamrażarki). W przeciwieństwie do tradycyjnych kostek, można ich używać ich wielokrotnie, a na dodatek znacznie dłużej utrzymują swoje właściwości.

Atrakcyjny zestaw

Zestaw ośmiu eleganckich kostek z poręcznymi szczypcami zawarto w porządnym pudełku, co sprawia, że komplet nadaje się na prezent dla konesera trunków.

Wozinsky
5907769301285

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania