Głośnik Bluetooth BT600 z wyjątkowym i nowoczesnym designem oraz kolorowym podświetleniem to doskonałe bezprzewodowe źródło dźwięku wysokiej jakości,które umili niejedno spotkanie przy grillu, na plaży czy też przy okazji kameralnych imprez. Dzięki możliwości połączenia głośnika z urządzeniami obsługującymi technologie Bluetooth (np. telefon, smartfon, tablet) ulubiona muzyka jest odtwarzana bez zbędnych, ograniczających kabli, przez co jest idealnym kompanem wszelkich wyjazdów.

Wiele możliwości

Głośnik Blow jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami które są wyposażone w technologię bluetooth. Zamontowane w głośniku kolorowe światła, które można zmienić dotykiem, zdecydowanie uprzyjemnią czas słuchania ulubionej muzyki w dowolnym miejscu i wzbudzą zainteresowanie i podziw.

Postaw na jakość

Wbudowany mocny akumulator litowo-jonowy 1000 mAh pozwala na ponad 3 godzinną pracę głośnika w najwyższej jakości. Specjalny design oraz wysokiej jakości głośnik dają w rezultacie wysoką klasę dźwięku na urządzeniu przenośnym, a solidna konstrukcja zapewnia trwałość produktu na długi czas!

Specyfikacja: 

Moc wyjściowa: 10W

Głośnik: 5,5cm (2,16')

Impedancja: 4 Ohm

S/N:   80dB

- Zniekształcenie: ≤ 1.0%

Bluetooth wersja:V4.0+EDR/A2DP

Bluetooth zasięg: 10 m

Akumulator wbudowany:1000mAh

Typ akumulatora: Li-ion

Czas odtwarzania: do 3 godzin

- Czas ładowania: 1-2 godziny

Prąd ładowania: DC 5V 500mA

Wymiary: 192 x 82 x 173mm

Możliwość zmiany koloru poprzez dotknięcie głośnika 

Blow
5900804089827

w tej samej kategorii

Produkt dodany do porównania